КСТ "Настроение"

Председател: 
Иван Владимиров Деспотов
Булстат: 
117503993
Ф.Д.: 
610/1995
ЗЮЛНЦ: 
Обществена полза
Рег. в ЦР на М-во на правосъдието: 
20101207010
Град: 
Русе
Адрес: 
ул. "Ал. Хаджирусет" №2
Телефон: 
+35982519414
+359887749580

Първоначална картотека състезател без партньор:

Подпис и печат:

Дата:
Брой Състезател без партньорнизходящо сортиране Клас Подпис / Настойник
1 . Габриела Галинова Видева 9E
2 2. Цвета Владимирова Владимирова 18E
3 3. Ралица Венциславова Иванова E
4 4. Полина Любомирова Македонска 18E
5 5. Габриела Киркор Майдозян E
6 Maгдалена Ангелова Каменова 18E
7 Аглая Александрова Канева 15E
8 Аделина Николаева Петрова 9E
9 Александра Ивайлова Моллова 18C
10 Амиа Джорджи Узунов 11E
11 Анисия Вадимова Турчак 11E
12 Анна Йорданова Пантова 9E
13 Ая Ясенова Маданкова 11E
14 Велислава Владимирова Владимирова 11E
15 Виктория Даниелова Данчева 18D
16 Виктория Добринова Саллакова 11E
17 Вяра Христова Христова 11E
18 Габриела Андреанова Кацарова 13E
19 Габриела Венциславова Димитрова 11E
20 Даная Радионова Йорданова 9E
21 Ева Владиславова Колева 11E
22 Екатерина Георгиева Христова 13E
23 Елиф Тейнур Мустафа 9E
24 Емма Момчилова Маврова 11E
25 Ерика Емилиян Велева 9E
26 Ива Илиянова Василева 13E
27 Йоана Петрова Радева 13E
28 Кристиана Желязкова Лалутова 11E
29 Лилия Здравкова Спасова 11E
30 Лилия Христова Христова 13E
31 Магдалена Николаева Ангелова 9E
32 Мария Карили Сантана Гонзалез 9E
33 Мария Ясенова Кирякова 18E
34 Матилда Сахак Ховагемян 15E
35 Мира Петрова Граматикова 13E
36 Михаела Заркова Славчева 11E
37 Никол Николаева Тосева 13E
38 Пинелопи Георгиева Гюдженова 18E
39 Пресиана Георгиева Георгиева 18E
40 Радина Педро Ортега Симеонова 9E
41 Радина Светославова Богданова 13E
42 Радост Иванова Говедарска 9E
43 Радост Йоана Деянова Любенова 13E
44 Раиса Йорданова Горева 13E
45 Рая Владимирова Заркова 9E
46 Рая Пламенова Бояджиева 13E
47 Симона Станимирова Груева 9E
48 Симона Христова Галбачева 15E
49 София Йонкова Дякова 9E
50 Тамара Тигранович Караджиян 9E
51 Теодора Найденова Петкова 11E

Танцова двойка от първоначално картотекиран и прекартотекиран състезател:

Подпис и печат:

Дата:
Брой Първ. карт. с-лнизходящо сортиране С-л от базата на БФСТ Клас Подпис с-л от базата / Настойник
1 Виктория Венциславова Йосифова Александър Александров Стоянов 11E
2 Иван Ивайлов Тотев Елеонора Веселинова Искренова 11E

Смяна на клубна принадлежност:

Подпис и печат:

Дата:
Брой Състезател Клас Подпис / Настойник
1 Константин Великов Великов 18B La, 18B St

Прекартотека инструктор, треньор и съдия:

Подпис и печат:

Дата:

Смяна на партньор или съсдаване на двойка от състезатели в базата на БФСТ.

Подпис и печат:

Дата:

Смяна на партньор или съсдаване на двойка от състезатели в базата на БФСТ.

Подпис и печат:

Дата:

Танцова двойка от първоначално картотекиран и прекартотекиран състезател:

Подпис и печат:

Дата:
Брой Първ. карт. с-лнизходящо сортиране С-л от базата на БФСТ Клас Подпис първ. карт. / Настойник
1 Виктория Венциславова Йосифова Александър Александров Стоянов 11E
2 Иван Ивайлов Тотев Елеонора Веселинова Искренова 11E

Прекартотека състезател без партньор:

Подпис и печат:

Дата: