КСТ "Настроение"

Председател: 
Иван Владимиров Деспотов
Булстат: 
117503993
Ф.Д.: 
610/1995
ЗЮЛНЦ: 
Обществена полза
Рег. в ЦР на М-во на правосъдието: 
20101207010
Град: 
Русе
Адрес: 
ул. "Ал. Хаджирусет" №2
Телефон: 
+35982519414
+359887749580

Първоначална картотека състезател без партньор:

Подпис и печат:

Дата:
Брой Състезател без партньорнизходящо сортиране Клас Подпис / Настойник
1 . Габриела Галинова Видева 9E
2 2. Цвета Владимирова Владимирова 18E
3 3. Ралица Венциславова Иванова E
4 4. Полина Любомирова Македонска 18E
5 5. Габриела Киркор Майдозян E
6 Maгдалена Ангелова Каменова 18E
7 Аглая Александрова Канева 15E
8 Адела Даниел Димитрова 9E
9 Аделина Бисерова Кръстева 15E
10 Аделина Николаева Петрова 9E
11 Александра Ивайлова Моллова 18C
12 Александра Ивелинова Андреева 9E
13 Александра Калоянов Иванова 15E
14 Амиа Джорджи Узунов 11E
15 Андреа Любомирова Димитрова 15E
16 Андрея Светлозарова Митева 18E
17 Анисия Вадимова Турчак 11E
18 Анна Йорданова Пантова 9E
19 Антония Александрова великова 9E
20 Ая Ясенова Маданкова 11E
21 Аяна Боянова Стоянова 9E
22 Белослава Живкова Божидарова 11E
23 Белослава Ивайлова Кръстева 11E
24 Бориса Емилиянова Андреева 11E
25 Бояна Теодора Михайлова 18E
26 Валентина Пламенова Боянова 11E
27 Ванеса Арутюновна Караджан 11E
28 Ваяна Руменова Стоянова 9E
29 Велина Николаева Колева 13E
30 Велислава Владимирова Владимирова 11E
31 Виктория Виктор Георгиева 9E
32 Виктория Даниелова Данчева 18D
33 Виктория Десиславова Великова 11E
34 Виктория Добринова Саллакова 11E
35 Виктория Ивайлова Димитрова 15E
36 Виктория Мирославова Маринова 9E
37 Виктория Пламенова Петрова 18E
38 Виктория Пламенова Цанева 9E
39 Виктория Русланова Русева 18E
40 Виктория Станиславова Стоянова 15E
41 Виктория Стефанова Гойчева 11E
42 Вяра Христова Христова 11E
43 Габриела Александрова Стоилова 18E
44 Габриела Андреанова Кацарова 13E
45 Габриела Венциславова Димитрова 11E
46 Габриела Миленова Койчева 11E
47 Габриела Светлинова Великова 18E
48 Галена Петрова Димитрова 9E
49 Даная Калоянова Стоилова 13E
50 Даная Радионова Йорданова 9E
51 Дария Павлова Велкова 13E
52 Даяна Красимирова Кънева 9E
53 Диляна Светлинова Димитрова 18E
54 Добромира Миленова Денкова 9E
55 Ева Бориславова Ангелова 11E
56 Ева Бориславова Минева 9E
57 Ева Владиславова Колева 11E
58 Ева Елкова Георгиева 13E
59 Ева Михаил Георгиева 15E
60 Ева Николаева Николова 9E
61 Евита Росенова Димитрова E
62 Екатерина Бориславова Узунова 13E
63 Екатерина Георгиева Христова 13E
64 Елена Викторова Атанасова 15E
65 Елена Драгомирова Димитрова 9E
66 Елиф Тейнур Мустафа 9E
67 Ема Боянова Стефанова 15E
68 Ема Орлинова Атанасова 11E
69 Емил Красимиров Вълчев 9E
70 Емма Валентинова Филипова 9E
71 Емма Момчилова Маврова 11E
72 Ерика Емилиян Велева 9E
73 Жана Венциславова Николаева 9E
74 Ива Илиянова Василева 13E
75 Ивайла Николаева Николова 11E
76 Ивана Тодорова Москова 9E
77 Ивет Георгиева Ангелова 11E
78 Ивет Миткова Кахайова – 24.06.2013 година 9E
79 Иляй Доан Сярчева 9E
80 Йоана Ивелинова Йорданова 9E
81 Йоана Йорданова Тодорова 9E
82 Йоана Калоянова Колева 11E
83 Йоана Николаева Колева 15E
84 Йоана Петрова Радева 13E
85 Йоана Яворова Калчева 9E
86 Калина Кирилова Кирилова 9E
87 Калина Христова Йорданова 9E
88 Камелия Николаева Цветанова 15E
89 Крисия Цветомирова Петрова 9E
90 Кристиана Желязкова Лалутова 11E
91 Кристиана Ивайлова Георгиева 15E
92 Кристиана Христова Христова 9E
93 Кристина Ивова Петкова 18E
94 Кристияна Цветелинова Атанасова 18E
95 Лилия Здравкова Спасова 11E
96 Лилия Христова Христова 13E
97 Лора Димитрова Николова 9E
98 Лора Ясенова Каракашева 15E
99 Людмила Людмил Павлова 11E
100 Магдалена Владимирова Василева 13E
101 Магдалена Димитрова Димитрова 13E
102 Магдалена Николаева Ангелова 9E
103 Магдалена Петрова Флешерова 9E
104 Марина Ивайлова Георгиева E
105 Мария Антонова Вълчева -1.07.2011 11E
106 Мария Емилиянова Енева 11E
107 Мария Карили Сантана Гонзалез 9E
108 Мария Ясенова Кирякова 18E
109 Мартина Ивайлова Вутова 13E
110 Мартина Миленова Денкова 13E
111 Матилда Сахак Ховагемян 15E
112 Медина Мартинова Канц 11E
113 Мелиса Самир Джавид 11E
114 Мила Димитрова Балканджиева E
115 Мила Роданова Цанева 15E
116 Мира Мирославова Михайлова 11E
117 Мира Петрова Граматикова 13E
118 Михаела Заркова Славчева 11E
119 Михаела Свиленова Мирчева 13E
120 Невена Юлианова Колева 18E
121 Нелина Красимирова Баракова 11E
122 Никол Василева Чокоева 18E
123 Никол Георгиева Атанасова 13E
124 Никол Ивайлова Крачунова E
125 Никол Красенова Серафимова 9E
126 Никол Николаева николова 9E
127 Никол Николаева Тосева 13E
128 Никол Павлова Георгиева 9E
129 Паула Емилова Таскова 13E
130 Паулина Пламенова Иванова 13E
131 Пинелопи Георгиева Гюдженова 18E
132 Полина Славкова Петрова E
133 Пресиана Георгиева Георгиева 18E
134 Пресияна Тодорова Тодорова 9E
135 Радина Педро Ортега Симеонова 9E
136 Радина Светославова Богданова 13E
137 Радост Иванова Говедарска 9E
138 Радост Йоана Деянова Любенова 13E
139 Радост Пламенова Цонева 11E
140 Раиса Йорданова Горева 13E
141 Рая Владимирова Заркова 9E
142 Рая Ивова Петкова 9E
143 Рая Пламенова Бояджиева 13E
144 Раяна Пламенова Цигуларова 11E
145 Селин Шенолова Шамсиева 11E
146 Симона Георгиева Стоилова 15E
147 Симона Ивелинова Драгиева 18E
148 Симона Светлозарова Митева E
149 Симона Светлозарова Митева E
150 Симона Станимирова Груева 9E
151 Симона Станиславова Станчева 13E
152 Симона Христова Галбачева 15E
153 Сияна Василева Василева 11E
154 Сияна Мартинова Виолинова 9E
155 София Йонкова Дякова 9E
156 София Станиславова Стоянова 11E
157 Станимира Димитрова Димитрова E
158 Стефани Станиславова Коева 18E
159 Сузана Яворова Валентинова 18E
160 Тамара Тигранович Караджиян 9E
161 Теодора Найденова Петкова 11E
162 Юлиана Йорданова Йорданова 13E
163 Яна Цветанова Христова 11E
164 Яница павлова Маркова 15E
165 Ясмин Ревин Гаази 9E

Танцова двойка от първоначално картотекиран и прекартотекиран състезател:

Подпис и печат:

Дата:
Брой Първ. карт. с-лнизходящо сортиране С-л от базата на БФСТ Клас Подпис с-л от базата / Настойник
1 Виктория Венциславова Йосифова Александър Александров Стоянов 11E
2 Иван Ивайлов Тотев Елеонора Веселинова Искренова 11E

Смяна на клубна принадлежност:

Подпис и печат:

Дата:
Брой Състезател Клас Подпис / Настойник
1 Константин Великов Великов 18B La, 18B St

Прекартотека инструктор, треньор и съдия:

Подпис и печат:

Дата:

Смяна на партньор или съсдаване на двойка от състезатели в базата на БФСТ.

Подпис и печат:

Дата:

Смяна на партньор или съсдаване на двойка от състезатели в базата на БФСТ.

Подпис и печат:

Дата:

Танцова двойка от първоначално картотекиран и прекартотекиран състезател:

Подпис и печат:

Дата:
Брой Първ. карт. с-лнизходящо сортиране С-л от базата на БФСТ Клас Подпис първ. карт. / Настойник
1 Виктория Венциславова Йосифова Александър Александров Стоянов 11E
2 Иван Ивайлов Тотев Елеонора Веселинова Искренова 11E

Прекартотека състезател без партньор:

Подпис и печат:

Дата: