Купа България

ЮМВ - Стандартни танци

Купа България година: 
2016

1

Венелин Венков - Борислава Нанкова

Кристал - Варна

108.00

2

Христиан Въгляров - Ксандриния Капелова

Киара Н - Ксани денс

99.00

3

Стефан Тодоров - Симона Стаматова

Нефтохимик 78 - Бургас

55.80

4

Алесандро ло Джудиче - Ивайла Василева

Център Голд Степ - Стара Загора

53.20

5

Александър Станолов - Мария Мирчова

Брилянт - София

52.80

6

Гавраил Шодов - Мария Колева

Асеновец - Асеновград

45.60

7

Илиан Борисов - Ивет Петрова

Проданс - София

45.40

8

Пламен Христов - Карина Русева

Загора данс 2005 - Ст. Загора

41.00

9

Антон Михайлов - Мирела Банева

Алекс - Одесос денс

38.00

10

Йордан Гоцев - Румяна Александрова

Проданс - София

32.00

11

Георги Перничев - Венера Спасова

Импулс 2008 - Пазарджик

30.40

12

Антонио Пенев - Александра Колева

Кристал - Варна

29.00

13

Коста Грунов - Виолета Ершова

Нефтохимик 78 - Бургас

26.80

14

Станислав Иванов - Любомира Тодорова

Несебър - Несебър

25.20

15

Дарин Досев - Елза Бохосян

Кристал - Варна

24.50

16

Християн Йорданов - Габриела Йорданова

Ксани денс - В. Търново

22.50

17

Николай Ламбов - Габриела Инджова

Роза - Казанлък

21.55

18

Иван Тотов - Мариана Жекова

Ес тийм - Алекс

20.00

19

Милен Димитров - Мария Маркова

Бургас 1975 - Бургас

13.50

20

Виктор Иванов - Йоана Михова

Меджик степ - Чирпан

12.72

20

Евгени Видев - Мария Вътева

Парадайс данс - Пловдив

11.20

22

Богомил Евгениев - Весела Гатева

Настроение - Русе

11.20

23

Станимир Статев - Никол Дончева

Одесос денс 1975 - Варна

11.00

24

Станислав Иванов - Григория Николова

Несебър - Несебър

10.00

25

Данила Жиличев - Александра Генчева

Поморие - Поморие

9.00

26

Денис Костадинов - Анджелина Борисова

Надежда - Перник 

8.50

27

Иван Иванов - Розмари Джока

Бургас 1975 - Бургас

7.00

28

Мартин Бялков - Виктория Петрова

Роза - Казанлък

6.00

29

Димитър Димитров - Натали Стоянова

Одесос денс 1975 - Варна

4.75

ЮМВ - Латино-американски танци

Купа България година: 
2016

1

Венелин Венков - Борислава Нанкова

Кристал - Варна

114.80

2

Христиан Въгляров - Ксандриния Капелова

Киара Н - Ксани денс

104.40

3

Христо Иванов - Мария Вътева

Парадайс данс - Пловдив

90.00

4

Борис Борисов - Преслава Димкова

Фиеста - В. Търново  

65.80

5

Александър Станолов - Мария Мирчова

Брилянт - София

52.60

6

Алесандро ло Джудиче - Ивайла Василева

Център голд степ - Ст. Загора

50.40

7

Илиан Борисов - Ивет Петрова

Проданс - София

49.00

8

Станислав Иванов - Любомира Тодорова

Несебър - Несебър

46.40

9

Николай Ламбов - Габриела Инджова

Роза - Казанлък

45.40

10

Стефан Тодоров - Симона Стаматова

Нефтохимик 78 - Бургас

42.00

11

Иван Тотов - Мариана Жекова

Ес тийм - Алекс

40.60

12

Гавраил Шодов - Мария Колева

Асеновец - Асеновград

36.20

13

Георги Перничев - Венера Спасова

Импулс 2008 - Пазарджик

35.90

14

Йордан Гоцев - Румяна Александрова

Проданс - София

32.22

15

Марин Мартинов - Диляна Димитрова

Гранд - Хасково

30.80

16

Коста Грунов - Виолета Ершова

Нефтохимик 78 - Бургас

29.40

17

Пламен Христов - Карина Русева

Загора данс 2005 - Ст. Загора

27.20

18

Антонио Пенев - Александра Колева

Кристал - Варна

23.50

19

Дарин Досев - Елза Бохосян

Кристал - Варна

22.70

20

Станимир Статев - Никол Дончева

Одесос денс 1975 - Варна

21.60

21

Антон Михайлов - Мирела Банева

Алекс - Одесос денс

19.20

21

Данила Жиличев - Александра Генчева

Поморие - Поморие

19.20

23

Християн Йорданов - Габриела Йорданова

Ксани денс - В. Търново

17.54

24

Милен Димитров - Мария Маркова

Бургас 1975 - Бургас

16.40

25

Евгени Видев - Мария Вътева

Парадайс данс - Пловдив

16.20

26

Александър Станолов - Мария Мирчова

Брилянт - София

14.00

27

Виктор Иванов - Йоана Михова

Меджик степ - Чирпан

12.16

28

Иван Иванов - Розмари Джока

Бургас 1975 - Бургас

12.00

29

Евгени Тодоров - Гергана Танева

Парадайс данс - Пловдив

11.20

30

Димитър Димитров - Натали Стоянова

Одесос денс 1975 - Варна

9.60

31

Богомил Евгениел- Весела Гатева

Настроение - Русе

7.70

32

Денис Костадинов - Анджелина Борисова

Надежда - Перник

7.00

33

Георги Драев - Ивана Цвеева

Импулс - Велинград

5.60

ЮСВ - Стандартни танци

Купа България година: 
2016

1

Деян Влайков - Емили Влайкова

Дъга - София

108.00

2

Стивън Караджов - Дарина Бисеринска

Брилянт - София

108.00

3

Иван Иванов - Сияна Хаджиева

Ес тийм - Алекс

87.40

4

Георги Гочев - Валерия Костова

Център Голд Степ - Стара Загора

78.00

5

Персиян Господинов - Доменика Мирчева

Киара Н - Казанлък

56.00

6

Дейвид Йовчев - Елена Севастиянова

Несебър - Поморие

52.80

7

Марио Спасов - Калина Богданова

Алекс - Пловдив

52.10

8

Кристиан Василев - Александра Кръстева

Дъга - София

49.60

9

Захари Миланов - Памела Стойкова

Поморие - Поморие

49.20

10

Даниел Нанев - Вивияна Траянова

Одесос Данс - 1975 - Варна

44.00

11

Жулиен Михайлов - Гергана Дякова

Фламинго 98 - Русе

40.10

12

Даниел Александров - Симона Благоева 

Кристал - Варна

38.00

13

Ивелин Далов - Симона Митушева

Ес тийм - Алекс

30.40

14

Денис Иванов - Христина Иванова

Брилянт - София

29.00

15

Димитър Борисов - Росица Павлова

Гранд - Хасково

26.20

16

Кристиян Кънев - Джорджия Кънчева

Център Голд Степ - Стара Загора

24.00

17

Павел Стефанов - Лора Рапонска

Харизма - Огоста данс

23.00

18

Йордан Георгиев - Красимира Георгиева

Фиеста - Велико Търново

22.40

19

Людмил Кузманов - Теодора Оведенска

Дъга - София

21.00

20

Христиан Митрев - Преслава Петрова

Огоста данс - Монтана

17.40

21

Радостин Коларов - Бояна Димитрова

Настроение - Русе

16.80

22

Марио Динев - Маргарет Спасова 

Акцент - София

16.10

23

Никола Илиев - Радина Бакърджиева

Алекс - Пловдив

16.00

24

Иван Григоров - Валентина Стойчева

Кристал - Варна

15.90

25

Христо Димитров - Мария Бонева

Туида - Голд степ

14.30

26

Тодор Костов - Габриела Заркова

Проданс - София

12.44

27

Дарин Досев - Елза Бохосян

Кристал - Варна

12.00

28

Коста Грунов - Виолета Ершова

Нефтохимик 78 - Бургас

11.50

29

Адриан Василев - Ивана Атанасова

Одесос Данс - 1975 - Варна

11.20

29

Жулиен Михайлов - Симона Здравкова

Фламинго 98 - Русе

11.20

31

Тодор Тодоров - Гергана Ройдева

Хасково - Хасково

11.00

32

Денис Илиев - Михаела Славова

Загора данс 2005 - Ст. Загора

10.80

33

Спиридон Зегов - Елица Павлова

Ес тийм - Дъга

9.80

34

Благовест Бойчев - Елис Табакова

Роза - Казанлък

9.60

35

Антонио Пенев - Александра Колева

Кристал - Варна

9.00

36

Стиридон Зегов - Габриела Пандова

Пауталия - Кюстендил

8.40

36

Стилиян Христов - Тоня Келчева

Киара Н - Казанлък

8.40

38

Венелин Митев - Звездиана Буцева

Поморие - Сливен

7.70

39

Рафаел Бижев - Далия Димитрова

Киара Н - Казанлък

7.20

40

Валентин Башев - Габриела Радева

Проданс - София

7.00

40

Лео Петров - Гергана Танева

Парадайс данс - Пловдив

7.00

42

Добрин Иванов - Ралица Чакърова 

Настроение - Русе

6.72

43

Максим Банев - Милана Багдасарян

Одесос Денс 1975 - Варна

5.50

 

ЮСВ - Латино-американски танци

Купа България година: 
2016

1

Стивън Караджов - Дарина Бисеринска

Брилянт - София

130.60

2

Георги Гочев - Валерия Костова

Център Голд Степ - Стара Загора

121.20

3

Деян Влайков - Емили Влайкова

Дъга тийм - София

106.40

4

Иван Матанов - Полина Куцарова

Киара Н - Казанлък

91.60

5

Персиян Господинов - Лидия Елкина

Киара Н - Казанлък

49.60

6

Антоан Лямов - Анна-Мария Жечева

Несебър - Несебър

49.00

7

Денис Иванов - Христина Иванова

Брилянт - София

48.00

8

Кристиан Василев - Александра Кръстева

Дъга - София

47.60

9

Златозар Манчев - Стиляна Гъчева

Парадайс данс - Алекс

47.60

10

Захари Миланов - Памела Стойкова

Поморие - Поморие

47.60

11

Дейвид Йовчев - Елена Севастиянова

Несебър - Поморие

45.40

12

Атанас Атанасов - Ивайла Мечева

Тандем - Бургас 1975

44.80

13

Димитър Борисов - Росица Павлова

Хасково - Хасково

40.85

14

Даниел Александров - Симона Благоева 

Кристал - Варна

33.90

15

Радостин Коларов - Бояна Димитрова

Настроение - Русе

30.80

16

Марин Мартинов - Диляна Димитрова

Гранд - Хасково

27.60

17

Якоб Баран - Диана Енчева

Импулс - Велинград

24.00

18

Ивелин Далов - Катя Герсова

Ес тийм - Алекс

23.24

19

Людмил Кузманов - Теодора Оведенска

Дъга - София

23.10

20

Кристиян Кънев - Джорджия Кънчева

Център голд Степ - Ст. Загора

22.00

21

Христо Димитров - Мария Бонева

Туида - Голд степ

21.60

22

Христо Иванов - Мария Вътева

Парадайс данс - Пловдив

21.60

23

Даниел Нанев - Вивиана Траянова

Одесос Данс - 1975 - Варна

21.00

24

Коста Грунов - Виолета Ершова

Нефтохимик 78 - Бургас

21.00

25

Жулиен Михайлов - Гергана Дякова

Фламинго 98 - Русе

20.00

26

Жулиен Михайлов - Симона Здравкова

Фламинго 98 - Русе

19.20

27

Иван Григоров - Валентина Стойчева

Кристал - Варна

18.60

28

Павел Стефанов - Лора Рапонска

Харизма - Огоста данс

18.44

29

Христиан Митрев - Преслава Петрова

Огоста данс - Монтана

15.35

30

Тодор Костов - Габриела Заркова

Проданс - София

15.30

31

Александър Петков - Тереза Симеонова

Хасково - Хасково

14.55

32

Лео Петров - Гергана Танева

Парадайс данс - Пловдив

14.00

33

Никола Илиев - Радина Бакърджиева

Алекс - Пловдив

12.00

34

Марио Динев - Маргарет Спасова

Акцент - София

12.00

35

Евгени Тодоров - Гергана Танева

Парадайс данс - Пловдив

10.80

36

Дарин Досев - Елза Бохосян

Кристал - Варна

10.00

37

Марио Спасов - Калина Богданова

Алекс - Пловдив

9.80

38

Кристиян Динков - Ивайла Тодорова

Меджик степ - Чирпан

9.80

39

Антонио Пенев - Александра Колева

Кристал - Варна

9.60

40

Тодор Тодоров - Гергана Ройдева

Хасково - Хасково

8.40

41

Рафаел Бижев - Далия Димитрова 

Киара Н - Казанлък

8.05

42

Стиридон Зегов - Габриела Пандова

Пауталия - Кюстендил

7.70

43

Станислав Шутилов - Памела Маринова

София данс - София

7.00

43

Стилиян Христов - Тоня Келчева

Киара Н - Казанлък

7.00

45

Адриан Василев - Ивана Атанасова

Одесос Данс - 1975 - Варна

6.44

46

Венелин Митев - Звездиана Буцева

Поморие - Сливен

5.88

47

Валентин Башев - Габриела Радева

Проданс - София

5.00

 

Младежи - Стандартни танци

Купа България година: 
2016

1

Иван Петров - Йоана Сукиазова

Нефтохимик 78 - Импулс

75.80

2

Виктор Панов - Сияна Шишкова

Кристал - Варна

57.80

3

Николай Неделев - Василена Стоянова

Алекс - Пловдив

51.60

4

Стоян Петров - Десислава Тенева

Роза - Казанлък

48.00

5

Калоян Бялков - Симона Семова

Роза - Казанлък

42.00

6

Георг Киряков - Христиана Бургазлиева

Бургас 1975 - Бургас

40.80

7

Никита Воронин - Иванджелина Манушкина

Бургас 1975 - Бургас

37.80

8

Янислав Найденов - Мина Самсиева

Брилянт - Акцент

37.40

9

Васил Илиев - Марчела Славова

Фея данс - Шумен

37.25

10

Христо Христов - Вероника Такова

Алекс - Пловдив

33.60

10

Франческо Балдели - Десислав Трифонова

Несебър - Поморие

33.60

12

Маломир Ингилизов - Йовита Георгиева

Нефтохимик 78 - Бургас

31.00

13

Цветомир Ингилизов - Цветина Атанасова

Нефтохимик 78 - Бургас

27.00

14

Даниел Андреев - София Петкова

Проданс - Средец

26.50

15

Мариян Каракиев - Радина Нейкова

Асеновец - Асеновград

26.20

16

Филип Кершер - Кристияна Щерионова

Несебър - Несебър

26.00

17

Радостин Николов - Ванеса Николова

Роза - Казанлък

25.00

18

Стилиян Станев - Роси Михалева

Загора данс - Ст. Загора

24.00

19

Методи Миланов - Саша Миланова

София данс - София

18.00

20

Ангел Дойчинов - Павлина Цончева

Алекс - Пловдив

17.80

21

Георги Димитров - Виктория Спасова

Одесос денс - Варна

14.70

22

Сашо Гюров - Николета Владимирова

София данс - София

14.00

23

Лъчезар Димитров - Маргарита Русева

Дъга - София

13.00

24

Димитър Димитров - Ана-Мария Божкова

Огоста данс - Монтана

12.72

25

Виктор Димитров - Мария Пенева

Кристал - Варна

12.60

26

Александър Туфар - Андреа Пескаренко

Импулс - Велинград

12.00

27

Стивън Стоянов - Моника Венциславова

Огоста данс - Харизма

10.00

27

Георги Гъчев - Пресияна Георгиева

Поморие - Бургас 1975

10.00

29

Станислав Младенов - Изабел Иванова

Поморие - Сливен

9.80

30

Николай Василев - Кера Станева

Парадайс данс - Алекс

9.00

30

Иван Иванов - Сара Ангелова

Огоста данс - Харизма

9.00

32

Виктор Цанев - Христина Мария Делчева

Брилянт - София

8.40

33

Иван Хардалов - Никол Малинова

София данс - София

8.00

34

Иван Георгиев - Никол Алексова

Брилянт - София

7.00

35

Боян Кърлиев - Ангелина Дженкова

Одесос денс - Варна

6.44

36

Георги Александров - Александра Башева

Проданс - София

6.00

37

Беркай Чаушев - Теодора Стамова

Нефтохимик 78 - Бургас

5.25

38

Николай Джуров - Джейн Куманова

Проданс - София

5.00

38

Александър Маринов - Анна-София Станолова

Брилянт - София

5.00

38

Иван Дечев - Катерина Химчева

Кристал - Варна

5.00

41

Георги Дуканов - Теодора Гецова

Дъга - София

4.80

 

Младежи - Латино-американски танци

Купа България година: 
2016

1

Калоян Бялков - Симона Семова

Роза - Казанлък

91.20

2

Мартин Кючуков - Катерина Митева

Денс Юник - Стара Загора

59.30

3

Маломир Ингилизов - Йовита Георгиева

Нефтохимик 78 - Бургас

52.00

3

Виктор Димитров - София Петкова

Кристал - Средец

52.00

5

Иван Петров - Йоана Сукиязова

Нефтохимик 78 - Бургас

48.00

6

Борис Орешков - Василена Джелепова

Парадайс данс - Пловдив

46.50

7

Димитър Дросев - Теодора Мудева

Бургас 1975 - Бургас

45.10

8

Калин Петров - Тихомира Попова

Одесос Денс 1975 - Варна

42.40

9

Никита Воронин - Иванджелина Манушкина

Бургас 1975 - Бургас

39.00

10

Николай Воев - Елица Блажева

Дъга - София

38.00

11

Христо Христов - Вероника Такова

Алекс - Пловдив

37.60

12

Васил Илиев - Марчела Славова

Фея данс - Шумен

37.50

13

Георг Киряков - Христиана Бургазлиева

Бургас 1975 - Бургас

34.00

13

Виктор Панов - Сияна Шишкова

Кристал - Варна

34.00

15

Николай Колев - Екатерини Кратира

Дъга - Поморие

33.60

16

Мирослав Бонев - Емилия Джелебова

Тандем - Ямбол

30.80

17

Цветомир Ингилизов - Цветина Атанасова

Нефтохимик 78 - Бургас

30.00

18

Мариян Каракиев - Радина Нейкова

Асеновец - Асеновград

27.75

19

Димитър Колев - Теодора Коцева

Сливен - Несебър

26.80

20

Филип Кершер - Кристияна Щерионова

Несебър - Несебър

25.20

21

Любослав Стоев - Мирослава Дойчева

Гранд - Хасково

24.00

21

Александър Туфар - Андреа Пескаренко

Импулс - Велинград

24.00

21

Стилиян Станев - Роси Михалева

Загора данс - Ст. Загора

24.00

24

Радостин Николов - Ванеса Николова

Роза - Казанлък

22.75

25

Георги Гъчев - Пресияна Георгиева

Поморие - Бургас 1975

22.00

26

Методи Миланов - Саша Миланова

София данс - София

18.00

26

Пламен Божев - Паулина Танева

Роза - Казанлък

18.00

26

Калоян Драгиев - Белослава Златева

Туида - Сливен

18.00

29

Боян Кърлиев - Ангелина Дженкова

Одесос Денс 1975 - Варна

17.60

30

Георги Димитров - Виктория Спасова

Одесос Денс 1975 - Варна

16.50

31

Даниел Андреев - София Петкова

Проданс - Средец

15.82

32

Иван Кюркчиев - Адриана Краева

Кристал - Варна

14.70

33

Виктор Димитров - Мария Пенева

Кристал - Варна

13.30

34

Димитър Димитров - Ана-Мария Божкова

Огоста данс - Монтана

12.88

35

Билян Венков - Веселина Кузманова

Кристал - Варна

12.00

35

Лъчезар Тончев - Неда Христова

Гардения - София

12.00

37

Виктор Цанев - Христина-Мария Делчева

Брилянт - София

9.10

38

Николай Василев - Кера Станева

Парадайс данс - Алекс

9.00

39

Иван Иванов - Сара Ангелова

Огоста данс - Монтана

8.00

40

Валентин Иванов - Биляна Иванова

Пауталия - Кюстендил

7.00

41

Георги Боянов - Магдалена Иванова

Настроение - Русе

7.00

42

Станислав Младенов - Изабел Иванова

Поморие - Сливен

6.44

43

Иван Георгиев - Никол Алексова

Брилянт - София

6.16

44

Николай Джуров - Джейн Куманова

Проданс - София

5.50

44

Александър Маринов - Анна-София Станолова

Брилянт - София

5.50

46

Георги Александров - Александра Башева

Проданс - София

5.00

46

Иван Дечев - Катерина Химчева

Кристал - Варна

5.00

48

Беркай Чаушев - Теодора Стамова

Нефтохимик 78 - Бургас

4.80

 

Състезатели над 19 години - Стандартни танци

Купа България година: 
2016

1.

Виктор Панов - Сияна Шишкова

Кристал - Варна

36.00

2

Васил Илиев - Марчела Славова

Фея данс - Шумен

30.00

3

Петер Спасов - Екатерина Маркелова

Алекс - Пловдив

24.00

4

Кольо Димов - Полина Кимова

Одесос данс 1975 - Варна

22.00

6

Ивайло Котев - Таня Петрова

Амаранд М - Сливен

21.00

7

Димитър Гълъбинов - Милева Милтенова

Дъга - София

20.00

7

Ивайло Котев - Елица Мариновска

Амаранд М - Дъга 

20.00

7

Йордан Стоянов - Лиляна Байлова

Акцент - София

20.00

10

Трифон Парушев - Киара Джирети

Асеновец - Асеновград

12.00

11

Самуил Василев - Анита Генова

Настроение - Русе

11.00

11

Никита Федеров - Татяна Ефимкина

Несебър - Дъга

11.00

11

Калоян Бялков - Симона Семова

Роза - Казанлък

11.00

14

Георги Севриев - Златина Бочева

Сияна данс - Пловдив

9.00

15

Даниел Андреев - София Петкова

Проданс - Средец

8.00

15

Сашо Гюров - Яна Йорданова

София данс - София

8.00

17

Иван Хардалов - Никол Малинова

София данс - София

7.00

 

Състезатели над 19 години - Латино-американски танци

Купа България година: 
2016

1

Мартин Янчев – Ася Кацарска

Кристал – Варна

47.00

2

Васил Павлов - Таня Балтова

Бургас 1975 - Брилянт

46.60

3

Яцек Янков - Полина Русинова

Фламинго 98 - Дъга

46.00

4

Милчо Петров - Десислава Йотова

Дъга - София

33.00

5

Виктор Димитров - София Петкова

Кристал - Средец

25.00

6

Иван Кръстев - Лора Телбийска 

Алекс - Пловдив

23.30

7

Борис Орешков - Василена Джелепова

Парадайс данс - Пловдив

19.00

8

Васил Илиев - Марчела Славова

Фея данс - Шумен

18.50

9

Гарабед Ованезов - София Михова

Одесос денс - Дъга

17.40

10

Константин Тодоров - Андра Линте

Бургас 1975 - Бургас

16.80

11

Иван Карастоянов - Габриела Бургазлиева

Бургас 1975 - Бургас

15.40

12

Ивайло Котев - Таня Петрова

Амаранд М - Сливен

14.00

13

Ивайло Котев - Елица Мариновска

Амаранд М - Дъга

13.00

13

Виктор Панов - Сияна Шишкова

Кристал - Варна

13.00

15

Кольо Димов - Полина Кимова

Одесос денс 1975 - Варна

11.20

16

Йордан Стоянов - Лиляна Байлова

Акцент - София

11.00

17

Валентин Иванов - Белослава Райкова

Загора Данс - Център Голд Степ

10.00

17

Сергей Хрусталев - Яна Йорданова

Бургас 1975 - Одесос денс

10.00

19

Никита Федоров - Татяна Ефимкина

Несебър - Дъга

9.80

20

Стефан Нанчев - Анна Димитрова

Загора данс - Ст. Загора

9.00

21

Симеон Пенев - Йоанна Шишкова

Гранд - Роза

8.00

21

Димитър Гълъбинов - Милева Милтенова

Дъга - София

8.00

21

Виктор Петков - Радмила Борисова

Гардения - Одесос денс

8.00

21

Иван Кюркчиев - Адрина Краева

Кристал - Варна

8.00

25

Стефан Иванов - Поли Веселинова

Дъга - София

6.00

25

Пламен Дичев - Яна-Мария Димитрова

Одесос денс 1975 - Варна

6.00

27

Самуил Кирков - Пепа Костадинова

Сияна данс - Пловдив

4.50

27

Александър Христов - Василиса Евтимова-Георгиева

Сияна данс - Пловдив

4.50