Купа България

ЮМВ - Стандартни танци

Купа България година: 
2017
1 Християн Въгляров - Виктория Петрова Киара Н - Алекс 77.40
2 Антон Михайлов - Александра Генчева Алекс - Бургас 1975 71.00
3 Иван Тотов - Мариана Жекова Ес тийм - Алекс 44.00
4 Дариан Колев - Гергана Данаилова Дъга - София 42.20
5 Стефан Тодоров - Симона Стаматова Нефтохимик 78 - Бургас 41.20
6 Борис Савов - Карина Венева Поморие - Поморие 40.20
7 Джузепе Ло Джудиче - Илияна Танева Център Голд Степ - Ст. Загора 39.60
8 Никола Минчев - Стефани Терзиева Център Голд Степ - Ст. Загора 38.10
9 Илиан Борисов - Гергана Кръстева Проданс - София 27.80
10 Илиан Борисов - Венера Спасова Проданс - Импулс 2008 24.40
11 Сава Данчев - Гергана Николова Импулс - Велинград 22.00
12 Георги Перничев - Венера Спасова Импулс 2008 - Пазарджик 18.00
13 Константин Великов - Рая Хайнаджиева Приста - Русе 17.00
14 Мирослав Бозев - Габриела Навякова Импулс - Велинград 14.40
14 Денислав Стоянов - Ивелина Колева Яница ТА - Нова Загоро 14.40
16 Виктор Ничевски - Славея Савова Акцент - София 14.40
17 Християн Йорданов - Габриела Йорданова Ксани денс - В. Търново 13.76
18 Данила Жиличев - марта Долгушина Поморие - Поморие 12.60
19 Александър Стоянов - Александра Сашова Огоста данс - Монтана 11.00
20 Милен Димитров - Мария Маркова Бургас 1975 - Бургас 10.80
20 Валентин Сираков - Марина Колева Хасково - Хасково 10.80
22 Иво Тодоров - Гергана Николова Импулс 2008 - Пазарджик 9.00
23 Йордан Гоцев - Румяна Александрова Проданс - София 7.20
24 Даниел Тонев - Камелия Тодорова Загора данс 2005 - Ст. Загора 7.00
24 Атанас Маринов - Мария Георгиева Блясък - Поморие 7.00
26 Виктор Иванов - Йоана Михова Меджик степ - Чирпан 4.50
27 Ивайло Иванов - Анели Григорова Огоста данс - Монтана 4.00

ЮМВ - Латино-американски танци

Купа България година: 
2017
1 Християн Въгляров - Виктория Петрова Киара Н - Алекс 76.80
2 Антон Михайлов - Александра Генчева Алекс - Бургас 1975 56.60
3 Дариан Колев - Гергана Данаилова Дъга - София 51.80
4 Джузепе Ло Джудиче - Илияна Танева Център Голд Степ - Ст. Загора 42.80
5 Никола Минчев - Стефани Терзиева Център Голд Степ - Ст. Загора 39.20
6 Стефан Тодоров - Симона Стаматова Нефтохимик 78 - Бургас 37.00
7 Борис Савов - Карина Венева Поморие - Поморие 34.20
8 Иван Тотов - Мариана Жекова Ес тийм - Алекс 24.80
9 Марин Мартинов - Диляна Димитрова Гранд - Хасково 24.00
10 Георги Перничев - Венера Спасова Импулс 2008 - Пазарджик 23.40
11 Илиан Борисов - Гергана Кръстева Проданс - София 18.40
12 Даниел Тонев - Камелия Тодорова Загора данс 2005 - Ст. Загора 16.80
13 Сава Данчев - Гергана Николова Импулс - Велинград 16.40
14 Антоан Атанасов - Магдалена Тонева София Данс - София 15.40
14 Илиан Борисов - Венера Спасова Проданс - Импулс 2008 15.40
16 Константин Великов - Рая Хайнаджиева Приста - Русе 15.00
17 Данила Жиличев - Марта Долгушина Поморие 14.00
18 Пламен Христов - Карина Русева Загора данс 2005 - Ст. Загора 12.00
18 Мирослав Бозев - Габриела Навякова Импулс - Велинград 12.00
20 Християн Йорданов - Габриела Йорданова Ксани денс - В. Търново 11.52
21 Александър Стоянов - Александра Сашова Огоста данс - Монтана 11.30
21 Борис Мирчев - Илияна Танева Център Голд Степ - Ст. Загора 10.00
23 Иво Тодоров - Гергана Николова Импулс 2008 - Пазарджик 9.00
24 Даниел Димитров - Елза Бохосян Кристал - Варна 8.40
24 Виктор Иванов - Йоана Михова Меджик степ - Чирпан 8.40
26 Кирил Димов - Любов Нашева Роза - Казанлък 7.00
27 Йордан Гоцев - Румяна Александрова Проданс - София 6.60
28 Милен Димитров - Мария Маркова Бургас 1975 - Бургас 6.30
28 Александър Стоянов - Александра Сашова Огоста данс - Монтана 6.30
30 Валентин Сираков - Марина Колева Хасково - Хасково 5.88
30 Валентино Николаев - Стефани Данаилова Дъга - София 5.88
32 Ивайло Иванов - Анели Григорова Огоста данс - Монтана 5.60

ЮСВ - Стандартни танци

Купа България година: 
2017
1 Венелин Венков - Борислава Нанкова Кристал - Варна 70.00
2 Иван Иванов - Сияна Хаджиева Ес тийм - Алекс 64.80
3 Захари Миланов - Памела Стойкова Поморие - Поморие 60.40
4 Георги Гочев - Валерия Костова Център голд Степ - Алекс 59.60
5 Христо Иванов - Ивайла Василева  Парадайс данс - Голд Степ 36.40
6 Кристиан Василев - Александра Кръстева Дъга - София 30.40
7 Мартин Славоев - Ксандриния Капелова Дъга - Ксани денс 30.00
8 Иван Григоров - Деница Дочева Кристал - Варна 27.80
9 Станимир Статев - Елизавета Кравец Варна - Варна 24.60
10 Стилиян Христов - Тоня Келчева Киара Н - Казанлък 23.80
11 Гавраил Шодов - Мария Колева Асеновец - Асеновград 22.40
12 Кристиян Кънев - Джорджия Кънчева Център голд Степ - Ст. Загора 22.00
13 Димитър Борисов - Росица Павлова Алекс - Пловдив 21.80
14 Божидар Михайлов - Мария Бонева Център голд Степ - Ст. Загора 19.60
15 Никсън Цветков - Александра Дечева Роза - Казанлък 19.20
16 Златозар Манчев - Гергана Спиридонова Парадайс данс - Пловдив 17.70
17 Драгомир Димитров - Злотомира Стоянова Яница ТА - Нова Загора 17.40
18 Константин Сакалов - Владимира Русинова Денс Юник - Ст. Загора 16.20
19 Христиан Митрев - Преслава Петрова Огоста данс - Монтана 15.00
20 Захари Миланов - Сияна Хаджиева Денс Юник - Алекс 11.00
21 Георги Георгиев - Кристиана Кирякова Асеновец - Парадайс данс 10.80
22 Александър Станолов - Мария Мирчова Одесос денс - Варна 10.00
23 Денис Илиев - Михаела Славова Загора данс 2005 - Ст.Загора 9.00
23 Тодор Тодоров - Гергана Ройдева Хасково - Хасково 9.00
23 Дейвид Йовчев - Елена Севастиянова Несебър - Поморие 9.00
23 Кристиян Халачев - Далия Димитрова Киара Н - Казанлък 9.00
23 Алесандро ло Джудиче - Милана Багдасарян Одесос Денс 1975 - Варна 9.00
28 Тодор Костов - Габриела Заркова Проданс - София 8.00
28 Станислав Иванов - Любомира Тодорова Несебър - Несебър 8.00
28 Димитър Борисов - Симона Митушева Алекс - Пловдив 8.00
31 Мартин Вакавлиев - Тиана Кошечева Киара Н - Казанлък 7.20
32 Евгени Видев - Гергана Танева Парадайс данс - Пловдив 6.50
33 Павел Пинтев - Йоана Велева Роза - Казанлък 6.30
34 Александър Лякишев - Розмари Джока Поморие - Бургас 1975 6.00
35 Йордан Тодоров - Виктория Георгиева  Настроение - Русе 5.00
36 Ивелин Милослов - Радостина Младенова Огоста данс - Монтана 4.50

ЮСВ - Латино-американски танци

Купа България година: 
2017
1 Венелин Венков - Борислава Нанкова Кристал - Варна 83.60
2 Георги Гочев - Валерия Костова Център голд Степ - Алекс 82.60
3 Христо Иванов - Ивайла Василева  Парадайс данс - Голд Степ 65.80
4 Захари Миланов - Памела Стойкова Поморие - Поморие 64.20
5 Борис Борисов - Преслава Димкова Фиеста - В. Търново 45.60
6 Кристиян Динков - Ивайла Тодорова Меджик степ - Чирпан 43.60
7 Николай Ламбов - Габриела Инджова Роза - Казанлък 43.00
8 Станимир Статев - Елизавета Кравец Варна - Варна 37.40
9 Мартин Славоев - Ксандриния Капелова Дъга - Ксани денс 36.00
10 Златозар Манчев - Гергана Спиридонова Парадайс данс - Пловдив 34.00
11 Евгени Видев - Гергана Танева Парадайс данс - Пловдив 29.00
12 Кристиан Василев - Александра Кръстева Дъга - София 28.40
13 Божидар Михайлов - Мария Бонева Център голд Степ - Ст. Загора 27.30
14 Димитър Борисов - Росица Павлова Алекс - Пловдив 26.00
15 Денис Иванов - Христина Иванова Брилянт - София 25.20
16 Алесандро Ло Джудиче - Милана Багдасарян Център Голд Степ- Одесос денс 25.20
17 Дейвид Йовчев - Елена Севастиянова Несебър - Поморие 24.00
18 Кристиян Кънев - Джорджия Кънчева Център голд Степ - Ст. Загора 22.00
19 Стилиян Христов - Тоня Келчева Киара Н - Казанлък 21.80
20 Иван Григоров - Деница Дочева Кристал - Варна 20.50
21 Антоан Лямов - Анна-Мария Жечева Несебър - Несебър 18.00
22 Христиан Митрев - Преслава Петрова Огоста данс - Монтана 17.00
23 Гавраил Шодов - Мария Колева Асеновец - Асеновград 16.50
24 Станислав Иванов - Любомира Тодорова Несебър - Несебър 16.00
25 Константин Сакалов - Владимира Русинова Денс Юник - Ст. Загора 14.00
25 Златозар Манчев - Белослава Златева Парадайс данс - Туида 14.00
27 Александър Лякишев - Розмари Джока Поморие - Бургас 1975 9.50
27 Александър Станолов - Мария Мирчова Одесос денс - Варна 9.50
29 Коста Грунов - Виолета Ершова Дъга - София 8.00
30 Кристиян Халачев - Далия Димитрова Киара Н - Казанлък 6.60
31 Радослав Русев - Аврора Дамянова Приста - Русе 6.50
32 Йордан Тодоров - Виктория Георгиева  Настроение - Русе 6.00
33 Тодор Тодоров - Гергана Ройдева Хасково - Хасково 6.00
33 Георги Георгиев - Кристиана Кирякова Асеновец - Парадайс данс 6.00
35 Мартин Вакавлиев - Тиана Кочешева Киара Н - Казанлък 5.64
35 Станислав Шутилов - Памела Маринова София данс - София 5.64
37 Ивелин Милослов - Радостина Младенова Огоста данс - Монтана 5.50
37 Тодор Костов - Габриела Заркова Проданс - София 5.50
39 Божидар Стоянов - Катерина Кирова Фея Данс - Шумен 4.90

Младежи - Стандартни танци

Купа България година: 
2017
1 Деян Влайков - Емили Влайкова Нефтохимик 78 - Бургас 80.60
2 Виктор Панов - Сияна Шишкова Кристал - Варна 78.60
3 Николай Василев - Валентина Лазаркова Парадайс данс - Алекс 62.40
4 Николай Джуров - Антонина Клямбова Проданс - Дъга 45.80
5 Цветомир Ингилизов - Цветина Атанасова Нефтохимик 78 - Бургас 43.00
6 Даниел Андреев - Зара Николова Проданс - Гардения 37.20
7 Персиян Господинов - Лидия Елкина Киара Н - Казанлък 31.80
8 Спиридон Зегов - Елица Павлова Ес тийм - Дъга 30.80
9 Маломир Ингилизов - Йовита Георгиева Нефтохимик 78 - Бургас 30.60
10 Янислав Найденов - Мина Самсиева Брилянт - Акцент 30.20
10 Марио Спасов - Калина Богданова Алекс - Пловдив 28.00
12 Виктор Димитров - София Петкова Кристал - Средец 27.80
13 Георг Киряков - Диана Енчева Бургас 1975 - Импулс 26.40
14 Станислав Младенов - Изабел Иванова Поморие - Сливен 24.50
15 Самуил Лечев - Иванджелина Мушкина Бургас 1975 - Бургас 24.00
16 Стивън Стоянов - Моника Венциславова Огоста данс - Монтана 22.00
17 Мариян Каракиев - Радина Нейкова Асеновец - Асеновград 21.00
18 Филип Кершер - Кристияна Щерионова Роза - Казанлък 20.00
19 Даниел Нанев - Вивиана Траянова Одесос денс 1975 - Варна 18.00
20 Йоан Илиев - Натали Стоянова Одесос денс 1975 - Варна 17.60
21 Виктор Цанев - Христина-Мария Делчева Брилянт - София 17.40
22 Благоя Благоев - Виктория Тонева Акцент - София 16.30
23 Марио Динев - Маргарет Спасова Одесос денс - Брилянт 16.00
24 Павел Тодоров - Лора Рапонска Огоста данс - Монтана 15.25
25 Димитър Димитров - Ана-Мария Божкова Огоста данс - Монтана 14.50
26 Адриан Василев - Ивана Атанасова Одесос денс 1975 - Варна 13.60
27 Жулиен Михайлов - Симона Здравкова Фламинго 98 - Русе 12.20
27 Стилиян Станев - Роси Михалева Загора данс - Ст. Загора 12.00
29 Александър Туфар - Десислава Трифонова Импулс - Поморие 12.00
30 Иван Иванов - Сара Ангелова Огоста данс - Монтана 11.75
30 Христо Христов - Павлина Цончева Алекс - Пловдив 11.00
32 Димитър Вълков - Цветелина Ведричкова Бургас 1975 - Бургас 10.00
33 Иван Хардалов - Никол Малинова София данс - София 9.00
34 Кирил-Виктор Цолов - Елия Ерменкова Огоста данс - Монтана 8.55
35 Радостин Николов - Ванеса Николова Роза - Казанлък 8.25
36 Александър Петков - Тереза Симеонова Хасково - Хасково 6.30
37 Даниел Александров - Симона Благоева Кристал - Варна 6.00
37 Робърт Стоянов - Калина Джамбазка Гардения - София 6.00
39 Лъчезар Димитров - Маргарита Русева Дъга - София 5.00
40 Благовест Бойчев - Елис Табакова Роза - Казанлък 3.50

Младежи - Латино-американски танци

Купа България година: 
2017
1 Мартин Кючуков - Катерина Митева Денс Юник - Стара Загора 98,40
2 Николай Джуров - Антонина Клямбова Проданс - Дъга 82,00
3 Виктор Димитров - София Петкова Кристал - Средец 80,40
3 Иван Матанов - Полина Куцарова Киара Н - Казанлък 76,80
5 Боян Кърлиев - Мария Пенева Одесос денс 1975 - Варна 55,70
6 Виктор Цанев - Христина-Мария Делчева Брилянт - София 53,40
6 Калоян Бялков - Николета Николаева Роза - Голд Степ 52,80
8 Стивън Караджов - Дарина Бисеринска Одесос Денс - Брилянт 52,80
9 Даниел Андреев - Зара Николова Проданс - Гардения 44,50
10 Маломир Ингилизов - Йовита Георгиева Нефтохимик 78 - Бургас 42,00
11 Пламен Божев - Паулина Танева Роза - Казанлък 40,00
12 Виктор Панов - Сияна Шишкова Кристал - Варна 39,60
13 Атанас Атанасов - Ивайла Мечева Тандем - Бургас 1975 36,00
14 Георг Киряков - Диана Енчева Бургас 1975 - Импулс 33,60
15 Янислав Найденов - Мина Самсиева Брилянт - Акцент 32,80
16 Робърт Стоянов - Калина Джамбазка Гардения - София 29,50
17 Цветомир Ингилизов - Цветина Атанасова Нефтохимик 78 - Бургас 28,80
18 Филип Кершер - Кристияна Щерионова Роза - Казанлък 28,00
19 Стилиян Станев - Роси Михалева Загора данс - Ст. Загора 24,00
20 Никита Воронин - София Коларова Бургас 1975 - Несебър 24,00
20 Александър Туфар - Десислава Трифонова Импулс - Поморие 24,00
22 Самуил Лечев - Иванджелина Мушкина Бургас 1975 - Бургас 22,00
23 Станислав Младенов - Изабел Иванова Поморие - Сливен 21,25
24 Жулиен Михайлов - Симона Здравкова Фламинго 98 - Русе 20,20
25 Павел Тодоров - Лора Рапонска Огоста данс - Монтана 19,80
26 Николай Василев - Валентина Лазаркова Парадайс данс - Алекс 19,60
27 Георги Боянов - Магдалена Иванова Настроение - Русе 18,00
28 Иван Иванов - Сара Ангелова Огоста данс - Монтана 17,50
29 Димитър Колев - Теодора Коцева Сливен - Несебър 16,00
30 Димитър Димитров - Ана-Мария Божкова Огоста данс - Монтана 15,35
31 Стивън Стоянов - Моника Венциславова Огоста данс - Монтана 14,00
32 Александър Петков - Тереза Симеонова Хасково - Хасково 12,61
33 Марио Динев - Маргарет Спасова Одесос денс - Брилянт 11,38
34 Адриан Василев - Ивана Атанасова Одесос денс 1975 - Варна 11,02
35 Спиридон Зегов - Елица Павлова Ес тийм - Дъга 10,86
35 Венко Елмазов - Деяна Христова Ритмика - Габрово 10,78
37 Йоан Илиев - Натали Стоянова Одесос денс 1975 - Варна 10,16
38 Стилиян Ганчовски - Веселина Кузманова Варна - Кристал 9,60
39 Кирил-Виктор Цолов - Елия Ерменкова Огоста данс - Монтана 9,20
40 Никола Йорданов - Несрин Алиева Настроение - Русе 9,00
41 Мариян Каракиев - Радина Нейкова Асеновец - Асеновград 7,70
42 Димитър Вълков - Цветелина Ведричкова Бургас 1975 - Бургас 7,00
43 Петър Сидеров - Райна Димитрова Фен-85 - Смолян 6,50
44 Валери Радулов - Мария Дъбова Парадайс данс - Импулс 6,44
45 Георги Александров - Ивет Петрова Проданс - София 6,16
46 Радостин Коларов - Гергана Дякова Настроение - Русе 6,00
46 Мартин Месечков - Цветина Аспарухова Дъга - София 5,25
48 Даниел Нанев - Вивиана Траянова Одесос денс 1975 - Варна 5,00
48 Благоя Благоев - Виктория Тонева Акцент - София 5,00
50 Николай Акпурнпалиев - Симона Йорданова  Приста - Русе 4,80
     

Състезатели над 19 години - Стандартни танци

Купа България година: 
2017
1. Кольо Димов - Полина Кимова Одесос данс 1975 - Бургас 1975 48.00
2 Иван Петров - Йоана Сукиязова Нефтохимик - Импулс  35.00
3 Велизар Георгиев - Ангелина Дженкова Одесос данс 1975 - Варна 33.00
4 Сашо Гюров - Яна Йорданова София данс - София 30.00
6 Димитър Гълъбинов - Милева Милтенова Дъга - София 22.00
7 Йордан Стоянов - Лиляна Байлова Акцент - София 19.00
7 Петер Спасов - Ралука Попа Алекс - Пловдив 12.00
7 Даниел Андреев - Зара Николова Проданс - София 11.00
10 Васил Илиев - Марчела Славова Фея данс - Шумен 10.00
10 Николай Йорданов - Даниела Хвърчилкова Фламинго 98 - Русе 10.00

Състезатели над 19 години - Латино-американски танци

Купа България година: 
2017
1 Иван Карастоянов - Виктория Динчева Бургас 1975 - Дъга 67.20
2 Яцек Янков - Полина Русинова Фламинго 98 - Дъга 57.20
3 Виктор Петков - Радмила Борисова Гардения - Одесос денс 45.40
4 Велизар Георгиев - Ангелина Дженкова Одесос денс 1975 - Варна 40.20
5 Кольо Димов - Полина Кимова Одесос денс 1975 - Бургас 1975 28.00
6 Иван Петров - Йоана Сукиязова Нефтохимик 78 - Дъга 24.00
7 Сергей Хрусталев - Сорина Мария Бургас 1975 - Одесос денс 23.60
8 Калоян Драгиев - Белослава Златева Туида - Сливен 20.20
9 Иван Георгиев - Никол Алексова Брилянт - София 16.80
10 Димитър Дросев - Теодора Мудева Бургас 1975 - Бургас 16.40
11 Стефан Топалов - Ива Петрова Парадайс данс - Пловдив 15.40
12 Мартин Янчев - Ася Кацарска Кристал - Варна 14.00
13 Йордан Стоянов - Лиляна Байлова Акцент - София 13.40
13 Любомир Якимов - Валентина Маркова София данс - София 12.60
15 Борис Милев - Алессандра Ниеду Одесос денс 1975 - Варна 12.00
16 Васил Павлов - Таня Балтова Бургас 1975 - Брилянт 10.00
17 Борислав Богданов - Мирела Богданова София Данс - София 9.80
17 Пламен Дичев - Преслава Балчева Одесос денс 1975 - Варна 9.80
19 Николай Йорданов - Даниела Хвърчилкова Фламинго 98 - Дъга 8.40
20 Евгений Коротоножкин - Татяна Ефимова Дъга - София 7.00
21 Сашо Гюров - Яна Иванова София данс - София 6.00
21 Тимофей Краснобаев - Ирина Николова Одесос денс 1975 - Варна 6.00