Ранглиста на България

ЮМВ - Стандартни танци

Ранглиста година: 
2016

1

Венелин Венков - Борислава Нанкова

Кристал - Варна

228.00

2

Христиан Въгляров - Ксандриния Капелова

Киара Н - Ксани денс

177.20

3

Антон Михайлов - Мирела Банева

Алекс - Одесос денс

115.00

4

Александър Станолов - Мария Мирчова

Брилянт - София

114.80

5

Алесандро ло Джудиче - Ивайла Василева

Център Голд Степ - Стара Загора

114.80

6

Стефан Тодоров - Симона Стаматова

Нефтохимик 78 - Бургас

109.00

7

Коста Грунов - Виолета Ершова

Нефтохимик 78 - Бургас

85.60

8

Иван Тотов - Мариана Жекова

Ес тийм - Алекс

78.80

9

Антонио Пенев - Александра Колева

Кристал - Варна

76.60

10

Данила Жиличев - Александра Генчева

Поморие - Поморие

73.40

11

Николай Ламбов - Габриела Инджова

Роза - Казанлък

71.95

12

Борис Борисов - Преслава Димкова

Фиеста - В. Търново

71.40

13

Йордан Гоцев - Румяна Александрова

Проданс - София

68.40

14

Християн Йорданов - Габриела Йорданова

Ксани денс - В. Търново

51.90

15

Гавраил Шодов - Мария Колева

Асеновец - Асеновград

50.60

16

Иван Иванов - Розмари Джока

Бургас 1975 - Бургас

50.40

17

Димитър Димитров - Натали Стоянова

Одесос денс 1975 - Варна

48.15

18

Илиан Борисов - Ивет Петрова

Проданс - София

45.40

19

Пламен Христов - Карина Русева

Загора данс 2005 - Ст. Загора

41.00

20

Милен Димитров - Мария Маркова

Бургас 1975 - Бургас

40.10

21

Марин Мартинов - Диляна Димитрова

Гранд - Хасково

33.60

22

Георги Перничев - Венера Спасова

Импулс 2008 - Пазарджик

30.40

23

Георги Драев - Ивана Цвеева

Импулс - Велинград

29.40

24

Станислав Иванов - Любомира Тодорова

Несебър - Несебър

25.20

25

Дарин Досев - Елза Бохосян

Кристал - Варна

24.50

26

Виктор Иванов - Йоана Михова

Меджик степ - Чирпан

12.72

27

Евгени Видев - Мария Вътева

Парадайс данс - Пловдив

11.20

2827

Богомил Евгениев - Весела Гатева

Настроение - Русе

11.20

29

Станимир Статев - Никол Дончева

Одесос денс 1975 - Варна

11.00

30

Станислав Иванов - Григория Николова

Несебър - Несебър

10.00

31

Денис Костадинов - Анджелина Борисова

Надежда - Перник 

8.50

32

Мартин Бялков - Виктория Петрова

Роза - Казанлък

6.00

 

ЮМВ - Латино-американски танци

Ранглиста година: 
2016

1

Венелин Венков - Борислава Нанкова

Кристал - Варна

233.80

2

Христиан Въгляров - Ксандриния Капелова

Киара Н - Ксани денс

200.40

3

Борис Борисов - Преслава Димкова

Фиеста - В. Търново  

142.80

4

Христо Иванов - Мария Вътева

Парадайс данс - Пловдив

134.80

5

Алесандро ло Джудиче - Ивайла Василева

Център голд степ - Ст. Загора

115.80

6

Александър Станолов - Мария Мирчова

Брилянт - София

99.50

7

Николай Ламбов - Габриела Инджова

Роза - Казанлък

98.60

8

Марин Мартинов - Диляна Димитрова

Гранд - Хасково

98.00

9

Стефан Тодоров - Симона Стаматова

Нефтохимик 78 - Бургас

92.40

10

Антон Михайлов - Мирела Банева

Алекс - Одесос денс

80.80

11

Данила Жиличев - Александра Генчева

Поморие - Поморие

78.00

12

Коста Грунов - Виолета Ершова

Нефтохимик 78 - Бургас

77.00

13

Иван Тотов - Мариана Жекова

Ес тийм - Алекс

75.60

14

Георги Перничев - Венера Спасова

Импулс 2008 - Пазарджик

66.70

15

Георги Драев - Ивана Цвеева

Импулс - Велинград

61.60

16

Йордан Гоцев - Румяна Александрова

Проданс - София

59.52

17

Антонио Пенев - Александра Колева

Кристал - Варна

52.90

18

Илиан Борисов - Ивет Петрова

Проданс - София

49.00

19

Станислав Иванов - Любомира Тодорова

Несебър - Несебър

46.40

20

Иван Иванов - Розмари Джока

Бургас 1975 - Бургас

44.90

21

Християн Йорданов - Габриела Йорданова

Ксани денс - В. Търново

44.84

22

Гавраил Шодов - Мария Колева

Асеновец - Асеновград

40.20

23

Милен Димитров - Мария Маркова

Бургас 1975 - Бургас

39.00

24

Димитър Димитров - Натали Стоянова

Одесос денс 1975 - Варна

34.80

25

Пламен Христов - Карина Русева

Загора данс 2005 - Ст. Загора

34.20

26

Дарин Досев - Елза Бохосян

Кристал - Варна

22.70

27

Станимир Статев - Никол Дончева

Одесос денс 1975 - Варна

21.60

28

Евгени Видев - Мария Вътева

Парадайс данс - Пловдив

16.20

29

Виктор Иванов - Йоана Михова

Меджик степ - Чирпан

12.16

30

Евгени Тодоров - Гергана Танева

Парадайс данс - Пловдив

11.20

31

Богомил Евгениел- Весела Гатева

Настроение - Русе

7.70

32

Денис Костадинов - Анджелина Борисова

Надежда - Перник

7.00

 

ЮСВ - Стандартни танци

Ранглиста година: 
2016

1

Стивън Караджов - Дарина Бисеринска

Брилянт - София

204.40

2

Деян Влайков - Емили Влайкова

Дъга - София

197.00

3

Иван Иванов - Сияна Хаджиева

Ес тийм - Алекс

171.40

4

Георги Гочев - Валерия Костова

Център Голд Степ - Стара Загора

145.20

5

Персиян Господинов - Доменика Мирчева

Киара Н - Казанлък

117.60

6

Дейвид Йовчев - Елена Севастиянова

Несебър - Поморие

111.60

7

Марио Спасов - Калина Богданова

Алекс - Пловдив

94.10

8

Кристиян Кънев - Джорджия Кънчева

Център Голд Степ - Стара Загора

88.40

9

Даниел Нанев - Вивияна Траянова

Одесос Данс - 1975 - Варна

77.60

10

Йордан Георгиев - Красимира Георгиева

Фиеста - Велико Търново

70.00

11

Никола Илиев - Радина Бакърджиева

Алекс - Пловдив

66.40

12

Жулиен Михайлов - Гергана Дякова

Фламинго 98 - Русе

66.00

12

Даниел Александров - Симона Благоева 

Кристал - Варна

66.00

14

Стилиян Ганчовски - Мария Колева

Одесос Данс - 1975 - Варна

56.00

15

Денис Иванов - Христина Иванова

Брилянт - София

54.90

16

Радостин Коларов - Бояна Димитрова

Настроение - Русе

53.20

16

Златозар Манчев - Стиляна Гъчева

Парадайс данс - Пловдив

53.20

18

Адриан Василев - Ивана Атанасова

Одесос Данс - 1975 - Варна

50.40

19

Кристиан Василев - Александра Кръстева

Дъга - София

49.60

20

Захари Миланов - Памела Стойкова

Поморие - Поморие

49.20

21

Димитър Борисов - Росица Павлова

Гранд - Хасково

47.20

22

Благоя Благоев - Виктория Тонева

Акцент - София

44.80

23

Марио Динев - Маргарет Спасова 

Акцент - София

39.90

24

Валентин Башев - Габриела Радева

Проданс - София

37.80

25

Ивелин Далов - Симона Митушева

Ес тийм - Алекс

30.40

26

Максим Банев - Милана Багдасарян

Одесос Денс 1975 - Варна

27.90

27

Добрин Иванов - Ралица Чакърова 

Настроение - Русе

26.32

28

Павел Стефанов - Лора Рапонска

Харизма - Огоста данс

23.00

29

Людмил Кузманов - Теодора Оведенска

Дъга - София

21.00

30

Георги Калинов - Радина Узунова

Настроение - Русе

18.20

31

Христиан Митрев - Преслава Петрова

Огоста данс - Монтана

17.40

32

Иван Григоров - Валентина Стойчева

Кристал - Варна

15.90

33

Христо Димитров - Мария Бонева

Туида - Голд степ

14.30

34

Тодор Костов - Габриела Заркова

Проданс - София

12.44

35

Дарин Досев - Елза Бохосян

Кристал - Варна

12.00

36

Коста Грунов - Виолета Ершова

Нефтохимик 78 - Бургас

11.50

37

Жулиен Михайлов - Симона Здравкова

Фламинго 98 - Русе

11.20

38

Тодор Тодоров - Гергана Ройдева

Хасково - Хасково

11.00

39

Денис Илиев - Михаела Славова

Загора данс 2005 - Ст. Загора

10.80

40

Спиридон Зегов - Елица Павлова

Ес тийм - Дъга

9.80

41

Благовест Бойчев - Елис Табакова

Роза - Казанлък

9.60

42

Антонио Пенев - Александра Колева

Кристал - Варна

9.00

43

Стиридон Зегов - Габриела Пандова

Пауталия - Кюстендил

8.40

43

Стилиян Христов - Тоня Келчева

Киара Н - Казанлък

8.40

45

Венелин Митев - Звездиана Буцева

Поморие - Сливен

7.70

46

Рафаел Бижев - Далия Димитрова

Киара Н - Казанлък

7.20

47

Лео Петров - Гергана Танева

Парадайс данс - Пловдив

7.00

 

ЮСВ - Латино-американски танци

Ранглиста година: 
2016

1

Стивън Караджов - Дарина Бисеринска

Брилянт - София

247.40

2

Георги Гочев - Валерия Костова

Център Голд Степ - Стара Загора

238.20

3

Деян Влайков - Емили Влайкова

Дъга тийм - София

190.00

4

Иван Матанов - Полина Куцарова

Киара Н - Казанлък

156.00

5

Атанас Атанасов - Ивайла Мечева

Тандем - Бургас 1975

109.20

6

Якоб Баран - Диана Енчева

Импулс - Велинград

108.00

7

Дейвид Йовчев - Елена Севастиянова

Несебър - Поморие

104.20

8

Златозар Манчев - Стиляна Гъчева

Парадайс данс - Алекс

103.60

9

Персиян Господинов - Лидия Елкина

Киара Н - Казанлък

97.20

10

Денис Иванов - Христина Иванова

Брилянт - София

92.80

11

Димитър Борисов - Росица Павлова

Гранд - Хасково

87.25

12

Даниел Нанев - Вивиана Траянова

Одесос Данс - 1975 - Варна

74.20

13

Кристиян Кънев - Джорджия Кънчева

Център голд Степ - Ст. Загора

72.40

14

Даниел Александров - Симона Благоева 

Кристал - Варна

59.10

15

Кристиян Динков - Ивайла Тодорова

Меджик степ - Голд степ

51.80

16

Антоан Лямов - Анна-Мария Жечева

Несебър - Несебър

49.00

17

Кристиан Василев - Александра Кръстева

Дъга - София

47.60

17

Захари Миланов - Памела Стойкова

Поморие - Поморие

47.60

19

Никола Илиев - Радина Бакърджиева

Алекс - Пловдив

44.20

20

Радостин Коларов - Бояна Димитрова

Настроение - Русе

42.00

21

Жулиен Михайлов - Гергана Дякова

Фламинго 98 - Русе

41.00

22

Адриан Василев - Ивана Атанасова

Одесос Данс - 1975 - Варна

38.64

23

Стилиян Ганчовски - Мария Колева

Одесос Денс 1975 - Варна

36.40

24

Валентин Башев - Габриела Радева

Проданс - София

30.20

25

Марин Мартинов - Диляна Димитрова

Гранд - Хасково

27.60

26

Максим Банев - Милана Багдасарян

Одесос Денс 1975 - Варна

25.20

27

Ивелин Далов - Катя Герсова

Ес тийм - Алекс

23.24

28

Людмил Кузманов - Теодора Оведенска

Дъга - София

23.10

29

Христо Димитров - Мария Бонева

Туида - Голд степ

21.60

29

Христо Иванов - Мария Вътева

Парадайс данс - Пловдив

21.60

31

Георги Калинов - Радина Узунова

Настроение - Русе

21.00

31

Добрин Иванов - Ралица Чакърова

Настроение - Русе

21.00

31

Коста Грунов - Виолета Ершова

Нефтохимик 78 - Бургас

21.00

34

Жулиен Михайлов - Симона Здравкова

Фламинго 98 - Русе

19.20

35

Иван Григоров - Валентина Стойчева

Кристал - Варна

18.60

36

Павел Стефанов - Лора Рапонска

Харизма - Огоста данс

18.44

37

Радостин Коларов - Бояна Димитрова

Настроение - Русе

16.80

38

Христиан Митрев - Преслава Петрова

Огоста данс - Монтана

15.35

39

Тодор Костов - Габриела Заркова

Проданс - София

15.30

40

Александър Петков - Тереза Симеонова

Хасково - Хасково

14.55

41

Лео Петров - Гергана Танева

Парадайс данс - Пловдив

14.00

42

Марио Динове - Маргарет Спасова

Акцент - Брилянт

12.00

43

Евгени Тодоров - Гергана Танева

Парадайс данс - Пловдив

10.80

44

Дарин Досев - Елза Бохосян

Кристал - Варна

10.00

45

Марио Спасов - Калина Богданова

Алекс - Пловдив

9.80

46

Антонио Пенев - Александра Колева

Кристал - Варна

9.60

47

Тодор Тодоров - Гергана Ройдева

Хасково - Хасково

8.40

48

Рафаел Бижев - Далия Димитрова 

Киара Н - Казанлък

8.05

49

Стиридон Зегов - Габриела Пандова

Пауталия - Кюстендил

7.70

50

Станислав Шутилов - Памела Маринова

София данс - София

7.00

50

Стилиян Христов - Тоня Келчева

Киара Н - Казанлък

7.00

52

Венелин Митев - Звездиана Буцева

Поморие - Сливен

5.88

 

Младежи - Стандартни танци

Ранглиста година: 
2016

1

Иван Петров - Йоана Сукиазова

Нефтохимик 78 - Импулс

148.00

2

Франческо Балдели - Десислава Трифонова

Несебър - Поморие

117.60

3

Георг Киряков - Христиана Бургазлиева

Бургас 1975 - Бургас

112.20

4

Стоян Петров - Десислава Тенева

Роза - Казанлък

109.60

5

Виктор Панов - Сияна Шишкова

Кристал - Варна

106.80

6

Николай Неделев - Василена Стоянова

Алекс - Пловдив

104.80

7

Калоян Бялков - Симона Семова

Роза - Казанлък

99.40

8

Янислав Найденов - Мина Самсиева

Брилянт - Акцент

94.80

9

Александър Туфар - Андреа Пескаренко

Импулс - Велинград

89.00

10

Стилиян Станев - Роси Михалева

Загора данс - Ст. Загора

88.40

11

Никита Воронин - Иванджелина Манушкина

Бургас 1975 - Бургас

86.80

12

Филип Кершер - Кристияна Щерионова

Несебър - Несебър

68.00

13

Ангел Дойчинов - Павлина Цончева

Алекс - Пловдив

57.00

14

Васил Илиев - Марчела Славова

Фея данс - Шумен

52.95

15

Николай Джуров - Джейн Куманова

Проданс - София

49.80

16

Георги Димитров - Виктория Спасова

Одесос денс - Варна

45.50

17

Георги Александров - Александра Башева

Проданс - София

39.60

18

Валери Радулов - Елисавета Йорданова

Парадайс данс - Пловдив

36.40

19

Боян Кърлиев - Ангелина Дженкова

Одесос денс - Варна

33.74

20

Христо Христов - Вероника Такова

Алекс - Пловдив

33.60

21

Маломир Ингилизов - Йовита Георгиева

Нефтохимик 78 - Бургас

31.00

22

Николай Йорданов - Гергана Калоева

Фламинго 98 - Русе

27.30

23

Цветомир Ингилизов - Цветина Атанасова

Нефтохимик 78 - Бургас

27.00

24

Даниел Андреев - София Петкова

Проданс - Средец

26.50

25

Мариян Каракиев - Радина Нейкова

Асеновец - Асеновград

26.20

26

Радостин Николов - Ванеса Николова

Роза - Казанлък

25.00

27

Методи Миланов - Саша Миланова

София данс - София

18.00

28

Сашо Гюров - Николета Владимирова

София данс - София

14.00

29

Лъчезар Димитров - Маргарита Русева

Дъга - София

13.00

30

Димитър Димитров - Ана-Мария Божкова

Огоста данс - Монтана

12.72

31

Виктор Димитров - Мария Пенева

Кристал - Варна

12.60

32

Стивън Стоянов - Моника Венциславова

Огоста данс - Харизма

10.00

32

Георги Гъчев - Пресияна Георгиева

Поморие - Бургас 1975

10.00

34

Станислав Младенов - Изабел Иванова

Поморие - Сливен

9.80

35

Николай Василев - Кера Станева

Парадайс данс - Алекс

9.00

35

Иван Иванов - Сара Ангелова

Огоста данс - Харизма

9.00

37

Виктор Цанев - Христина Мария Делчева

Брилянт - София

8.40

38

Иван Хардалов - Никол Малинова

София данс - София

8.00

39

Иван Георгиев - Никол Алексова

Брилянт - София

7.00

40

Беркай Чаушев - Теодора Стамова

Нефтохимик 78 - Бургас

5.25

41

Александър Маринов - Анна-София Станолова

Брилянт - София

5.00

41

Иван Дечев - Катерина Химчева

Кристал - Варна

5.00

43

Георги Дуканов - Теодора Гецова

Дъга - София

4.80

 

Младежи - Латино-американски танци

Ранглиста година: 
2016

1

Калоян Бялков - Симона Семова

Роза - Казанлък

157.20

2

Николай Колев - Екатерини Кратира

Дъга - Поморие

117.60

3

Мартин Кючуков - Катерина Митева

Денс Юник - Стара Загора

114.90

4

Мирослав Бонев - Емилия Джелебова

Тандем - Ямбол

107.80

5

Георг Киряков - Христиана Бургазлиева

Бургас 1975 - Бургас

105.40

6

Калин Петров - Тихомира Попова

Одесос Денс 1975 - Варна

104.00

7

Любослав Стоев - Мирослава Дойчева

Гранд - Хасково

91.20

7

Николай Воев - Елица Блажева

Дъга - София

91.20

9

Александър Туфар - Андреа Пескаренко

Импулс - Велинград

88.40

10

Стилиян Станев - Роси Михалева

Загора данс - Ст. Загора

82.80

11

Никита Воронин - Иванджелина Манушкина

Бургас 1975 - Бургас

78.20

12

Борис Орешков - Василена Джелепова

Парадайс данс - Пловдив

71.00

13

Димитър Колев - Теодора Коцева

Сливен - Несебър

68.80

14

Виктор Панов - Сияна Шишкова

Кристал - Варна

53.60

15

Виктор Димитров - София Петкова

Кристал - Средец

52.00

15

Маломир Ингилизов - Йовита Георгиева

Нефтохимик 78 - Бургас

52.00

17

Самуил Лечев - София Коларова

Бургас 1975 - Несебър

50.40

18

Васил Илиев - Марчела Славова

Фея данс - Шумен

49.00

19

Билян Венков - Веселина Кузманова

Кристал - Варна

48.40

20

Иван Петров - Йоана Сукиязова

Нефтохимик 78 - Бургас

48.00

21

Филип Кершер - Кристияна Щерионова

Несебър - Несебър

47.60

22

Димитър Дросев - Теодора Мудева

Бургас 1975 - Бургас

45.10

23

Янислав Найденов - Мина Самсиева

Брилянт - Акцент

44.80

24

Георги Димитров - Виктория Спасова

Одесос Денс 1975 - Варна

40.60

25

Валентин Иванов - Биляна Иванова

Пауталия - Кюстендил

39.20

26

Николай Джуров - Джейн Куманова

Проданс - София

37.70

27

Христо Христов - Вероника Такова

Алекс - Пловдив

37.60

28

Боян Кърлиев - Ангелина Дженкова

Одесос Денс 1975 - Варна

37.20

29

Иван Кюркчиев - Адриана Краева

Кристал - Варна

34.30

30

Георги Александров - Александра Башева

Проданс - София

33.00

31

Цветомир Ингилизов - Цветина Атанасова

Нефтохимик 78 - Бургас

30.00

32

Мариян Каракиев - Радина Нейкова

Асеновец - Асеновград

27.75

33

Валери Радулов - Елисавета Йорданова

Парадайс данс - Пловдив

24.5

34

Радостин Николов - Ванеса Николова

Роза - Казанлък

22.75

35

Георги Гъчев - Пресияна Георгиева

Поморие - Бургас 1975

22.00

36

Методи Миланов - Саша Миланова

София данс - София

18.00

36

Пламен Божев - Паулина Танева

Роза - Казанлък

18.00

36

Калоян Драгиев - Белослава Златева

Туида - Сливен

18.00

39

Николай Йорданов - Гергана Калоева

Фламинго 98 - Русе

16.80

40

Даниел Андреев - София Петкова

Проданс - Средец

15.82

41

Виктор Димитров - Мария Пенева

Кристал - Варна

13.30

42

Димитър Димитров - Ана-Мария Божкова

Огоста данс - Монтана

12.88

43

Лъчезар Тончев - Неда Христова

Гардения - София

12.00

44

Виктор Цанев - Христина-Мария Делчева

Брилянт - София

9.10

45

Николай Василев - Кера Станева

Парадайс данс - Алекс

9.00

46

Иван Иванов - Сара Ангелова

Огоста данс - Монтана

8.00

47

Георги Боянов - Магдалена Иванова

Настроение - Русе

7.00

48

Станислав Младенов - Изабел Иванова

Поморие - Сливен

6.44

49

Иван Георгиев - Никол Алексова

Брилянт - София

6.16

50

Александър Маринов - Анна-София Станолова

Брилянт - София

5.50

51

Иван Дечев - Катерина Химчева

Кристал - Варна

5.00

52

Беркай Чаушев - Теодора Стамова

Нефтохимик 78 - Бургас

4.80

 

Състезатели над 19 години - Стандартни танци

Ранглиста година: 
2016

1

Петер Спасов - Екатерина Маркелова

Алекс - Пловдив

62.50

2

Кольо Димов - Полина Кимова

Одесос данс 1975 - Варна

54.20

3

Ивайло Котев - Елица Мариновска

Амаранд М - Дъга 

49.40

4

Димитър Гълъбинов - Милева Милтенова

Дъга - София

48.00

6

Трифон Парушев - Киара Джирети

Асеновец - Асеновград

45.60

7

Костадин Василев - Джузепа Ярера

Алекс - Пловдив

42.00

8

Виктор Панов - Сияна Шишкова

Кристал - Варна

36.00

9

Мануел Гуидоти - Мария Делитонева

Дъга - София

35.70

10

Петко Милев - Мирела Железова

Одесос данс 1975 - Варна

30.80

11

Васил Илиев - Марчела Славова

Фея данс - Шумен

30.00

12

Ивайло Котев - Таня Петрова

Амаранд М - Сливен

21.00

13

Йордан Стоянов - Лиляна Байлова

Акцент - София

20.00

14

Никита Федеров - Татяна Ефимкина

Несебър - Дъга

11.00

14

Самуил Василев - Анита Генова

Настроение - Русе

11.00

14

Калоян Бялков - Симона Семова

Роза - Казанлък

11.00

17

Георги Севриев - Златина Бочева

Сияна данс - Пловдив

9.00

18

Даниел Андреев - София Петкова

Проданс - Средец

8.00

18

Сашо Гюров - Яна Йорданова

София данс - София

8.00

20

Иван Хардалов - Никол Малинова

София данс - София

7.00

 

Състезатели над 19 години - Латино-американски танци

Ранглиста година: 
2016

1

Яцек Янков - Полина Русинова

Фламинго 98 - Дъга

126.80

2

Васил Павлов - Таня Балтова

Бургас 1975 - Брилянт

113.80

3

Мартин Янчев – Ася Кацарска

Кристал – Варна

103.00

4

Константин Тодоров - Андра Линте

Бургас 1975 - Бургас

100.80

4

Иван Карастоянов - Габриела Бургазлиева

Бургас 1975 - Бургас

92.40

6

Кольо Димов - Полина Кимова

Одесос денс 1975 - Варна

82.60

7

Гарабед Ованезов - София Михова

Одесос денс - Дъга

79.00

8

Стефан Нанчев - Анна Димитрова

Загора данс - Ст. Загора

73.40

9

Милчо Петров - Десислава Йотова

Дъга - София

65.20

10

Валентин Иванов - Белослава Райкова

Загора Данс - Център Голд Степ

63.20

11

Сергей Хрусталев - Яна Йорданова

Бургас 1975 - Одесос денс

60.40

12

Виктор Петков - Радмила Борисова

Гардения - Одесос денс

52.80

13

Иван Кръстев - Лора Телбийска 

Алекс - Пловдив

50.60

14

Борис Милев - Алессандра Ниеду

Одесос денс 1975 - Варна

47.60

15

Ивайло Котев - Елица Мариновска

Амаранд М - Дъга

40.30

15

Стефан Иванов - Поли Веселинова

Дъга - София

40.30

17

Симеон Пенев - Йоанна Шишкова

Гранд - Роза

37.40

18

Братан Братанов - Николета Николаева

Гранд - Център Голд Степ

35.30

19

Коста Каракашян - Вяра Клисурскя

Парадайс данс - Импулс

34.30

20

Димитър Гълъбинов - Милева Милтенова

Дъга - София

31.80

21

Петко Милев - Мирела Железова

Одесос денс 1975 - Варна

25.20

22

Виктор Димитров - София Петкова

Кристал - Средец

25.00

23

Борис Орешков - Василена Джелепова

Парадайс данс - Пловдив

19.00

24

Васил Илиев - Марчела Славова

Фея данс - Шумен

18.50

25

Ивайло Котев - Таня Петрова

Амаранд М - Сливен

14.00

26

Виктор Панов - Сияна Шишкова

Кристал - Варна

13.00

27

Йордан Стоянов - Лиляна Байлова

Акцент - София

11.00

28

Никита Федоров - Татяна Ефимкина

Несебър - Дъга

9.80

29

Иван Кюркчиев - Адрина Краева

Кристал - Варна

8.00

29

Пламен Дичев - Яна-Мария Димитрова

Одесос денс 1975 - Варна

6.00

31

Александър Христов - Василиса Евтимова-Георгиева

Сияна данс - Пловдив

4.50