Танцови двойки

Брой Танцова двойканизходящо сортиране Клас Клуб член на БФСТ
1 Александър Александров Стоянов / Виктория Венциславова Йосифова 11E КСТ "Настроение"
2 Александър Петров Елефтеров / Сияна Юриева Стойнова 13D КСТ "Ксани денс”
3 Александър Христов Господинов / Карина Чавдарова Господинова D КСТ "Ксани денс”
4 Борис Борисов Милев / Анастасия Дарчук M La, M St Танцов спортен клуб "Черно море"
5 Борис Владимиров Александров / Ния Пламенова Янакиева 9E КСТ "Настроение"
6 Борислав Стефанов Михайлов / Елена Александрова Панаьотова 9E КСТ "Настроение"
7 Владимир Асенов Илиев / Никол Ивайлова Узунова 15D КСТ "Ксани денс”
8 Дамян Атанасов Ганчев / Александрина Мартинова Друмева 9E КСТ "Настроение"
9 Даниел Станиславов Стоянов / Михаела Николаева Иванова 18D КСТ "Денсинг тайм"
10 Димитър Димитров Димитров / Йоана Даниелова Донева 15D КСТ "Настроение"
11 Дисислав Илиев Добрев / Людмила Владимирова Димитрова 18D КСТ "Фламинго 98"
12 Добрин Красимиров Колев / Петра Валентинова Великова A La, A St КСТ "Настроение"
13 Еркан Меджитов Мехмедов / Мария Тея Тодорова Мицова 15C КСТ "Настроение"
14 Ецио Маттиоли / Весела Костадинова Недялкова M La, M St КСТ "Флейм Данс"
15 Жулиен Михайлов Михайлов / Симона Рамонова Здравкова 18A St, 18М La КСТ "Фламинго 98"
16 Иван Ивайлов Тотев / Елеонора Веселинова Искренова 11E КСТ "Настроение"
17 Иво Владимиров Тинкулов / Илонка Николаева Раянова D КСТ "Ксани денс”
18 Калоян Ценославов Кочанов / Изел Юзелова Ибува 13D КСТ "Настроение"
19 Константин Великов Великов / Бояна Миленова Димитрова 18B La, 18B St КСТ "Настроение"
20 Костадин Георгиев Даржанов / Мария Людмилова Николова D КСТ "Ксани денс”
21 Лъчезар Мартинов Златков / Александра Димитрова Маринова 15B La, 15B St КСТ "Настроение"
22 Максимилиян Мартинов Савов / Василена Руменова Илиева 11E КСТ "Настроение"
23 Никола Антониев Томов / Рая Мирославова Ламбева 13D КСТ "Настроение"
24 Николай Бончев Маринов / Александра Антонова Русинова 9E КСТ "Фламинго 98"
25 Онат Синан Садула / Тереза Троянова Робева 13E КСТ "Настроение"
26 Преслав Мартинов Конджагюлов / Ниа Александрова Каймаканска 11E КСТ "Ксани денс”
27 Радостин Цветелинов Коларов / Гергана Благославова Дякова A La, A St КСТ "Настроение"
28 Светлозар Мартинов Златков / Йоана Марианова Маринова 9E КСТ "Настроение"
29 Симеон Владимиров Александров / Пресияна Владимирова Дечева 9E КСТ "Настроение"
30 Симеон Дани Йорданов / Ана Руменова Илиева 11E КСТ "Настроение"
31 Стивън Антонов Караджов / Мария Рафаел Мирчова A La, A St КСТ "Денсинг тайм"
32 Стилиян Петров Костадинов / Анелия Димитрова Конзова 13D КСТ "Флейм Данс"
33 Теодор Юлианов Илиев / Александра Стефанова Иванова 13D КСТ "Фламинго 98"
34 Фуркан Фергиев Зейнелов / Теодора Петрова Кръстева 9E КСТ "Фламинго 98"
35 Християн Николаев Йорданов / Ксандриния Йорданова Капелова 18B La, 18B St КСТ "Ксани денс”
36 Христо Пенчев Чанев / Яна Александрова Господинова 13D КСТ "Ксани денс”