КСТ "Настроение"

Председател: 
Иван Владимиров Деспотов
Булстат: 
117503993
Ф.Д.: 
610/1995
ЗЮЛНЦ: 
Обществена полза
Рег. в ЦР на М-во на правосъдието: 
20101207010
Град: 
Русе
Адрес: 
ул. "Ал. Хаджирусет" №2
Телефон: 
+35982519414
+359887749580

Първоначална картотека състезател без партньор:

Подпис и печат:

Дата:
Брой Състезател без партньорвъзходящо сортиране Клас Подпис / Настойник
1 Теодора Найденова Петкова 11E
2 Тамара Тигранович Караджиян 9E
3 София Йонкова Дякова 9E
4 Сияна Василева Василева 11E
5 Симона Христова Галбачева 15E
6 Симона Станимирова Груева 9E
7 Рая Пламенова Бояджиева 13E
8 Рая Владимирова Заркова 9E
9 Раиса Йорданова Горева 13E
10 Радост Йоана Деянова Любенова 13E
11 Радост Иванова Говедарска 9E
12 Радина Светославова Богданова 13E
13 Радина Педро Ортега Симеонова 9E
14 Пресиана Георгиева Георгиева 18E
15 Пинелопи Георгиева Гюдженова 18E
16 Никол Николаева Тосева 13E
17 Михаела Заркова Славчева 11E
18 Мира Петрова Граматикова 13E
19 Матилда Сахак Ховагемян 15E
20 Мария Ясенова Кирякова 18E
21 Мария Карили Сантана Гонзалез 9E
22 Мария Антонова Вълчева -1.07.2011 11E
23 Магдалена Николаева Ангелова 9E
24 Лилия Христова Христова 13E
25 Лилия Здравкова Спасова 11E
26 Кристиана Желязкова Лалутова 11E
27 Йоана Петрова Радева 13E
28 Йоана Калоянова Колева 11E
29 Ивет Миткова Кахайова – 24.06.2013 година 9E
30 Ива Илиянова Василева 13E
31 Ерика Емилиян Велева 9E
32 Емма Момчилова Маврова 11E
33 Елиф Тейнур Мустафа 9E
34 Екатерина Георгиева Христова 13E
35 Ева Владиславова Колева 11E
36 Даная Радионова Йорданова 9E
37 Габриела Венциславова Димитрова 11E
38 Габриела Андреанова Кацарова 13E
39 Вяра Христова Христова 11E
40 Виктория Добринова Саллакова 11E
41 Виктория Даниелова Данчева 18D
42 Велислава Владимирова Владимирова 11E
43 Ая Ясенова Маданкова 11E
44 Анна Йорданова Пантова 9E
45 Анисия Вадимова Турчак 11E
46 Амиа Джорджи Узунов 11E
47 Александра Ивайлова Моллова 18C
48 Аделина Николаева Петрова 9E
49 Аглая Александрова Канева 15E
50 Maгдалена Ангелова Каменова 18E
51 5. Габриела Киркор Майдозян E
52 4. Полина Любомирова Македонска 18E
53 3. Ралица Венциславова Иванова E
54 2. Цвета Владимирова Владимирова 18E
55 . Габриела Галинова Видева 9E

Танцова двойка от първоначално картотекиран и прекартотекиран състезател:

Подпис и печат:

Дата:
Брой Първ. карт. с-лвъзходящо сортиране С-л от базата на БФСТ Клас Подпис с-л от базата / Настойник
1 Иван Ивайлов Тотев Елеонора Веселинова Искренова 11E
2 Виктория Венциславова Йосифова Александър Александров Стоянов 11E

Смяна на клубна принадлежност:

Подпис и печат:

Дата:
Брой Състезателвъзходящо сортиране Клас Подпис / Настойник
1 Константин Великов Великов 18B La, 18B St

Прекартотека инструктор, треньор и съдия:

Подпис и печат:

Дата:

Смяна на партньор или съсдаване на двойка от състезатели в базата на БФСТ.

Подпис и печат:

Дата:

Смяна на партньор или съсдаване на двойка от състезатели в базата на БФСТ.

Подпис и печат:

Дата:

Танцова двойка от първоначално картотекиран и прекартотекиран състезател:

Подпис и печат:

Дата:
Брой Първ. карт. с-лвъзходящо сортиране С-л от базата на БФСТ Клас Подпис първ. карт. / Настойник
1 Иван Ивайлов Тотев Елеонора Веселинова Искренова 11E
2 Виктория Венциславова Йосифова Александър Александров Стоянов 11E

Прекартотека състезател без партньор:

Подпис и печат:

Дата: