КСТ "Настроение"

Председател: 
Иван Владимиров Деспотов
Булстат: 
117503993
Ф.Д.: 
610/1995
ЗЮЛНЦ: 
Обществена полза
Рег. в ЦР на М-во на правосъдието: 
20101207010
Град: 
Русе
Адрес: 
ул. "Ал. Хаджирусет" №2
Телефон: 
+35982519414
+359887749580

Първоначална картотека състезател без партньор:

Подпис и печат:

Дата:
Брой Състезател без партньор Клас Подпис / Настойник
1 Йоана Калоянова Колева 11E
2 Мария Антонова Вълчева -1.07.2011 11E
3 Сияна Василева Василева 11E
4 Ивет Миткова Кахайова – 24.06.2013 година 9E
5 Екатерина Георгиева Христова 13E
6 Никол Николаева Тосева 13E
7 Рая Пламенова Бояджиева 13E
8 Емма Момчилова Маврова 11E
9 Кристиана Желязкова Лалутова 11E
10 Габриела Венциславова Димитрова 11E
11 Ева Владиславова Колева 11E
12 Теодора Найденова Петкова 11E
13 Михаела Заркова Славчева 11E
14 Вяра Христова Христова 11E
15 Мира Петрова Граматикова 13E
16 Лилия Здравкова Спасова 11E
17 Магдалена Николаева Ангелова 9E
18 Аделина Николаева Петрова 9E
19 Ерика Емилиян Велева 9E
20 Симона Станимирова Груева 9E
21 Рая Владимирова Заркова 9E
22 Радост Иванова Говедарска 9E
23 Мария Карили Сантана Гонзалез 9E
24 Радина Педро Ортега Симеонова 9E
25 . Габриела Галинова Видева 9E
26 Виктория Добринова Саллакова 11E
27 Амиа Джорджи Узунов 11E
28 Велислава Владимирова Владимирова 11E
29 Раиса Йорданова Горева 13E
30 Габриела Андреанова Кацарова 13E
31 Ая Ясенова Маданкова 11E
32 Йоана Петрова Радева 13E
33 Симона Христова Галбачева 15E
34 Матилда Сахак Ховагемян 15E
35 Аглая Александрова Канева 15E
36 Мария Ясенова Кирякова 18E
37 Maгдалена Ангелова Каменова 18E
38 Пресиана Георгиева Георгиева 18E
39 5. Габриела Киркор Майдозян E
40 4. Полина Любомирова Македонска 18E
41 3. Ралица Венциславова Иванова E
42 2. Цвета Владимирова Владимирова 18E
43 Пинелопи Георгиева Гюдженова 18E
44 Елиф Тейнур Мустафа 9E
45 Тамара Тигранович Караджиян 9E
46 Радина Светославова Богданова 13E
47 Виктория Даниелова Данчева 18D
48 София Йонкова Дякова 9E
49 Анна Йорданова Пантова 9E
50 Лилия Христова Христова 13E
51 Даная Радионова Йорданова 9E
52 Радост Йоана Деянова Любенова 13E
53 Анисия Вадимова Турчак 11E
54 Ива Илиянова Василева 13E
55 Александра Ивайлова Моллова 18C

Танцова двойка от първоначално картотекиран и прекартотекиран състезател:

Подпис и печат:

Дата:
Брой Първ. карт. с-л С-л от базата на БФСТнизходящо сортиране Клас Подпис с-л от базата / Настойник
1 Иван Ивайлов Тотев Елеонора Веселинова Искренова 11E
2 Виктория Венциславова Йосифова Александър Александров Стоянов 11E

Смяна на клубна принадлежност:

Подпис и печат:

Дата:
Брой Състезател Клас Подпис / Настойник
1 Константин Великов Великов 18B La, 18B St

Прекартотека инструктор, треньор и съдия:

Подпис и печат:

Дата:

Смяна на партньор или съсдаване на двойка от състезатели в базата на БФСТ.

Подпис и печат:

Дата:

Смяна на партньор или съсдаване на двойка от състезатели в базата на БФСТ.

Подпис и печат:

Дата:

Танцова двойка от първоначално картотекиран и прекартотекиран състезател:

Подпис и печат:

Дата:
Брой Първ. карт. с-л С-л от базата на БФСТнизходящо сортиране Клас Подпис първ. карт. / Настойник
1 Иван Ивайлов Тотев Елеонора Веселинова Искренова 11E
2 Виктория Венциславова Йосифова Александър Александров Стоянов 11E

Прекартотека състезател без партньор:

Подпис и печат:

Дата: