Състезателни двойки

Брой Танцова двойкавъзходящо сортиране Клас Клуб член на БФСТ
1 Ясен Руменов Филипов / Надежда Недиславова Тодорова 9E КСТ "Импулс 2008"
2 Янислав Димитров Найденов / Мина Пламенова Самсиева A La, M St КСТ "Дъга", КСТ "Акцент"
3 Ян-Яков Янчев Тодоров / Симона Петрова Апостолова 13E КСТ "Несебър"
4 Ян-Яков Янчев Тодоров / Алана Азатбековна Садабаева 13D КСТ "Бургас 1975"
5 Христо Христов Йорданов / Карина Веселинова Делчева 11E КСТ "Импулс 2008"
6 Христо Станков Иванов / Радина Емилова Бакърджиева 18A La, 18A St КСТ "Парадайс Данс", КСТ "Варна"
7 Христо Сашев Димитров / Оля Иванова Божекова 18B La, 18B St КСТ "Туида"
8 Христо Петров Статев / Рая Йорданова Пиндева 9E КСТ "Импулс"
9 Христо Пенчев Чанев / Яна Александрова Господинова 11E КСТ "Ксани денс”
10 Христо Пенчев Чанев / Яна Александрова Господинова 11D КСТ "Ксани денс”, КСТ "Одесос Дeнс 1975"
11 Христо Николаев Недялков /Християна Христова Къчева 11E КСТ "Туида"
12 Христо Неделчев Христов / Павлина Константинова Цончева A La, A St КСТ "Алекс"
13 Христо Димитров Манов / Никол Петрова Джуркова 11D КСТ "Импулс"
14 Християн Христов Коев / Даная Матеева Матеева 13E КСТ "Одесос Дeнс 1975"
15 Христиан Ивелинов Въгляров / Виктория Пламенова Петрова 15B La, 15B St КСТ "Киара-Н", КСТ "Фен-85"
16 Христиан Делянов Сърмов / Виктория Андреева Николова 15C КСТ "Фея-Данс"
17 Христиан Василев Митрев / Гергана Ангелова Кръстева 18B La, 18B St КСТ "Проданс"
18 Хари Светославов Калфов / Роза Викторова Белова 18E КСТ "Фен-85"
19 Хари Николаев Емилов / Теодора Стоицова 11E КСТ "Несебър"
20 Тодор Цветомиров Костов / Стефана Петрова Илиева 18B La, 18B St КСТ "Проданс", КСТ "Брилянт"
21 Тодор Иванов Богданов / Пресияна Янева Янулова 9E КСТ "Несебър"
22 Тодор Атанасов Петков / Ива Ивова Милушева D КСТ "Дъга"
23 Тимофей Александрович Краснобаев / Ирина Валериевна Николова B La, B St КСТ "Одесос Дeнс 1975"
24 Теодор Юлианов Илиев / Александра Стефанова Иванова 11E КСТ "Фламинго 98"
25 Теодор Тодоров Апостолов / Божидара Даниелова Ангелова 9E КСТ "Нефтохимик 78"
26 Теодор Ованес Чакоян / Християна Свиленова Илиева 11D КСТ "Варна"
27 Теодор Ованес Чакоян / Християна Свиленова Илиева 11D КСТ "Одесос Дeнс 1975"
28 Теодор Георгиев Мутафов / Златина Георгиева Мутафова 11D КСТ "Кристал"
29 Теодор Атанасов Ботев / Яница Пеева Симеонова 15D КСТ "Загора Данс 2005"
30 Тамер Ариф Ниязи / Йоана Ангелова Моллова 11D СК "Хасково 1996-Спортни танци"
31 Стоян Веселинов Петров / Елис Асенова Табакова B La, M St КСТ "Роза"
32 Стойчо Маринов Соколов / Александра Иванова Михайлова B La, A St КСТ "София Данс"
33 Стойко Стойков Андонов / Аделина Атанасова Славова [ 13D КСТ "Сливен"
34 Стилиян Петров Костадинов / Анелия Димитрова Конзова 11D КСТ "Флейм Данс"
35 Стилиян Николаев Ганчовски / Веселина Красимирова Кузманова A St, M La КСТ "Варна", КСТ "Кристал"
36 Стилиян Владимиров Христов / Тоня Тодорова Келчева 18B La, 18B St КСТ "Киара-Н"
37 Стивън Райчев Стоянов / Моника Николова Венциславова B La, A St КСТ "ОГОСТА данс"
38 Стивън Антонов Караджов / Мария Рафаел Мирчова 18A La, 18A St КСТ "Денсинг тайм"
39 Стефан Славов Дончев / Лиляна Евгениева Байлова M La КСТ "Акцент"
40 Стефан Радославов Симов / Андреа Петрова Петрова 15D КСТ "Надежда"
41 Стефан Кръстинов Запрянов / Диана Веселинова Стоименова 18D КСТ "Аватар тийм"
42 Стефан Иванов Иванов / Теодора Младенова Мудева B St, A La КСТ "Дъга", КСТ "Бургас 1975"
43 Стефан Живков Тодоров / Симона Станимирова Стаматова 15B La, 15B St КСТ "Нефтохимик 78"
44 Стелиян Станимиров Николов / Димая Христова Нонева 13C КСТ "Поморие", КСТ "Бургас 1975"
45 Стелиян Свиленов Стоянов/ Диляра Акиф Мадан 11E КСТ "Фламинго 98"
46 Стелиан Петков Владев / Нона Иванова Ангелова 15D КСТ "Роза"
47 Стелиан Петков Владев / Милана Ладиславова Бездичка 18D КСТ "Роза"
48 Станислав Станиславов Христов / Никол Ангелова Димитрова 13E КСТ "Фея-Данс"
49 Станислав Станиславов Рачев / Далия Пламенова Павлова 11E КСТ "Дъга"
50 Станислав Мирославов Младенов / Виолета Евгениева Ершова 18B La, 18B St КСТ "Поморие"