ЮСВ - Латино-американски танци

Ранглиста година: 
2016

1

Стивън Караджов - Дарина Бисеринска

Брилянт - София

247.40

2

Георги Гочев - Валерия Костова

Център Голд Степ - Стара Загора

238.20

3

Деян Влайков - Емили Влайкова

Дъга тийм - София

190.00

4

Иван Матанов - Полина Куцарова

Киара Н - Казанлък

156.00

5

Атанас Атанасов - Ивайла Мечева

Тандем - Бургас 1975

109.20

6

Якоб Баран - Диана Енчева

Импулс - Велинград

108.00

7

Дейвид Йовчев - Елена Севастиянова

Несебър - Поморие

104.20

8

Златозар Манчев - Стиляна Гъчева

Парадайс данс - Алекс

103.60

9

Персиян Господинов - Лидия Елкина

Киара Н - Казанлък

97.20

10

Денис Иванов - Христина Иванова

Брилянт - София

92.80

11

Димитър Борисов - Росица Павлова

Гранд - Хасково

87.25

12

Даниел Нанев - Вивиана Траянова

Одесос Данс - 1975 - Варна

74.20

13

Кристиян Кънев - Джорджия Кънчева

Център голд Степ - Ст. Загора

72.40

14

Даниел Александров - Симона Благоева 

Кристал - Варна

59.10

15

Кристиян Динков - Ивайла Тодорова

Меджик степ - Голд степ

51.80

16

Антоан Лямов - Анна-Мария Жечева

Несебър - Несебър

49.00

17

Кристиан Василев - Александра Кръстева

Дъга - София

47.60

17

Захари Миланов - Памела Стойкова

Поморие - Поморие

47.60

19

Никола Илиев - Радина Бакърджиева

Алекс - Пловдив

44.20

20

Радостин Коларов - Бояна Димитрова

Настроение - Русе

42.00

21

Жулиен Михайлов - Гергана Дякова

Фламинго 98 - Русе

41.00

22

Адриан Василев - Ивана Атанасова

Одесос Данс - 1975 - Варна

38.64

23

Стилиян Ганчовски - Мария Колева

Одесос Денс 1975 - Варна

36.40

24

Валентин Башев - Габриела Радева

Проданс - София

30.20

25

Марин Мартинов - Диляна Димитрова

Гранд - Хасково

27.60

26

Максим Банев - Милана Багдасарян

Одесос Денс 1975 - Варна

25.20

27

Ивелин Далов - Катя Герсова

Ес тийм - Алекс

23.24

28

Людмил Кузманов - Теодора Оведенска

Дъга - София

23.10

29

Христо Димитров - Мария Бонева

Туида - Голд степ

21.60

29

Христо Иванов - Мария Вътева

Парадайс данс - Пловдив

21.60

31

Георги Калинов - Радина Узунова

Настроение - Русе

21.00

31

Добрин Иванов - Ралица Чакърова

Настроение - Русе

21.00

31

Коста Грунов - Виолета Ершова

Нефтохимик 78 - Бургас

21.00

34

Жулиен Михайлов - Симона Здравкова

Фламинго 98 - Русе

19.20

35

Иван Григоров - Валентина Стойчева

Кристал - Варна

18.60

36

Павел Стефанов - Лора Рапонска

Харизма - Огоста данс

18.44

37

Радостин Коларов - Бояна Димитрова

Настроение - Русе

16.80

38

Христиан Митрев - Преслава Петрова

Огоста данс - Монтана

15.35

39

Тодор Костов - Габриела Заркова

Проданс - София

15.30

40

Александър Петков - Тереза Симеонова

Хасково - Хасково

14.55

41

Лео Петров - Гергана Танева

Парадайс данс - Пловдив

14.00

42

Марио Динове - Маргарет Спасова

Акцент - Брилянт

12.00

43

Евгени Тодоров - Гергана Танева

Парадайс данс - Пловдив

10.80

44

Дарин Досев - Елза Бохосян

Кристал - Варна

10.00

45

Марио Спасов - Калина Богданова

Алекс - Пловдив

9.80

46

Антонио Пенев - Александра Колева

Кристал - Варна

9.60

47

Тодор Тодоров - Гергана Ройдева

Хасково - Хасково

8.40

48

Рафаел Бижев - Далия Димитрова 

Киара Н - Казанлък

8.05

49

Стиридон Зегов - Габриела Пандова

Пауталия - Кюстендил

7.70

50

Станислав Шутилов - Памела Маринова

София данс - София

7.00

50

Стилиян Христов - Тоня Келчева

Киара Н - Казанлък

7.00

52

Венелин Митев - Звездиана Буцева

Поморие - Сливен

5.88