Младежи - Стандартни танци

Купа България година: 
2017
1 Деян Влайков - Емили Влайкова Нефтохимик 78 - Бургас 80.60
2 Виктор Панов - Сияна Шишкова Кристал - Варна 78.60
3 Николай Василев - Валентина Лазаркова Парадайс данс - Алекс 62.40
4 Николай Джуров - Антонина Клямбова Проданс - Дъга 45.80
5 Цветомир Ингилизов - Цветина Атанасова Нефтохимик 78 - Бургас 43.00
6 Даниел Андреев - Зара Николова Проданс - Гардения 37.20
7 Персиян Господинов - Лидия Елкина Киара Н - Казанлък 31.80
8 Спиридон Зегов - Елица Павлова Ес тийм - Дъга 30.80
9 Маломир Ингилизов - Йовита Георгиева Нефтохимик 78 - Бургас 30.60
10 Янислав Найденов - Мина Самсиева Брилянт - Акцент 30.20
10 Марио Спасов - Калина Богданова Алекс - Пловдив 28.00
12 Виктор Димитров - София Петкова Кристал - Средец 27.80
13 Георг Киряков - Диана Енчева Бургас 1975 - Импулс 26.40
14 Станислав Младенов - Изабел Иванова Поморие - Сливен 24.50
15 Самуил Лечев - Иванджелина Мушкина Бургас 1975 - Бургас 24.00
16 Стивън Стоянов - Моника Венциславова Огоста данс - Монтана 22.00
17 Мариян Каракиев - Радина Нейкова Асеновец - Асеновград 21.00
18 Филип Кершер - Кристияна Щерионова Роза - Казанлък 20.00
19 Даниел Нанев - Вивиана Траянова Одесос денс 1975 - Варна 18.00
20 Йоан Илиев - Натали Стоянова Одесос денс 1975 - Варна 17.60
21 Виктор Цанев - Христина-Мария Делчева Брилянт - София 17.40
22 Благоя Благоев - Виктория Тонева Акцент - София 16.30
23 Марио Динев - Маргарет Спасова Одесос денс - Брилянт 16.00
24 Павел Тодоров - Лора Рапонска Огоста данс - Монтана 15.25
25 Димитър Димитров - Ана-Мария Божкова Огоста данс - Монтана 14.50
26 Адриан Василев - Ивана Атанасова Одесос денс 1975 - Варна 13.60
27 Жулиен Михайлов - Симона Здравкова Фламинго 98 - Русе 12.20
27 Стилиян Станев - Роси Михалева Загора данс - Ст. Загора 12.00
29 Александър Туфар - Десислава Трифонова Импулс - Поморие 12.00
30 Иван Иванов - Сара Ангелова Огоста данс - Монтана 11.75
30 Христо Христов - Павлина Цончева Алекс - Пловдив 11.00
32 Димитър Вълков - Цветелина Ведричкова Бургас 1975 - Бургас 10.00
33 Иван Хардалов - Никол Малинова София данс - София 9.00
34 Кирил-Виктор Цолов - Елия Ерменкова Огоста данс - Монтана 8.55
35 Радостин Николов - Ванеса Николова Роза - Казанлък 8.25
36 Александър Петков - Тереза Симеонова Хасково - Хасково 6.30
37 Даниел Александров - Симона Благоева Кристал - Варна 6.00
37 Робърт Стоянов - Калина Джамбазка Гардения - София 6.00
39 Лъчезар Димитров - Маргарита Русева Дъга - София 5.00
40 Благовест Бойчев - Елис Табакова Роза - Казанлък 3.50