Младежи - Латино-американски танци

Ранглиста година: 
2018
1 Георги Гочев - Валерия Костова Център Голд Степ - Алекс 190.00
2 Николай Джуров - Антонина Клямбова Дъга - София 184.80
3 Мартин Кючуков - Катерина Митева Денс Юник - Стара Загора 184.20
4 Мирослав Бонев - Емилия Джелебова Поморие - Поморие 180.00
5 Стилиян Ганчовски - Веселина Кузманова Варна - Кристал 149.20
6 Боян Кърлиев - Дарина Бисеринска Одесос денс 1975 - Варна 126.20
7 Виктор Димитров - София Петкова Кристал - Средец 96.80
8 Жулиен Михайлов - Симона Здравкова Фламинго 98 - Русе 93.80
9 Иван Матанов - Полина Куцарова Киара Н - Казанлък 93.60
10 Янислав Найденов - Мина Самсиева Дъга - Акцент 93.40
11 Кристиян Кънев - Ивайла Василева Център Голд Степ - Ст. Загора 88.70
12 Филип Кершер - Кристияна Щерионова Несебър - Несебър 81.60
13 Златозар Манчев - Белослава Златева Парадайс данс - Туида 79.60
14 Стивън Караджов - Джорджия Кънчева Денсинг тайм - Голд степ 64.40
15 Христо Иванов - Йоана Сукиязова Парадайс данс - Импулс 2008 61.60
16 Димитър Вълков - Цветелина Ведричкова Бургас 1975 - Бургас 52.90
17 Йоан Илиев - Натали Стоянова Одесос денс 1975 - Варна 50.04
18 Иван Григоров - Деница Дочева Кристал - Варна 47.85
19 Радостин Коларов - Гергана Дякова Настроение - Русе 47.80
20 Адриан Василев - Ивана Атанасова Одесос денс 1975 - Варна 44.82
21 Денис Иванов - Христина Иванова Брилянт - София 44.40
22 Дейвид Йовчев - Марта Долгушина Несебър - Поморие 38.50
23 Йордан Тодоров - Весела Гатева  Настроение - Русе 34.32
24 Павел Стефанов - Лора Рапонсска Проданс - София 33.60
25 Георги Георгиев - Кристияна Кирякова Асеновец - Парадайс данс 31.72
26 Мартин Месечков - Цветина Аспарухова Дъга - София 31.60
27 Емилиян Добрев - Йоана Трифонова Фиеста - В. Търново 26.55
28 Радослав Русев - Аврора Дамянова Приста - Русе 24.72
29 Христиан Митрев - Гергана Кръстева Проданс - София 23.80
30 Петър Христов - Ерика Цветкова Дъга - София 22.06
31 Захари Миланов - Сияна Хаджиева Денс Юник - Алекс 21.70
32 Денис Василев - Мария Александра Цекова Импулс - Благоевград 21.48
33 Арман-Онник Шакарян - Зорница Иванова Кристал - Варна 19.98
34 Иван Матанов - Ивайла Мечева Киара Н - Бургас 1975 19.20
35 Лео Шилков - Несрин Алиева Настроение - Русе 18.80
36 Георги Калинов - Полина Лукова Настроение - Русе 16.32
27 Ангел Стоилов - Йоанна Димитрова Проданс - София 16.10
38 Христо Димитров - Оля Божекова Туида - Сливен 14.40
39 Станислав Младенов - Изабел Иванова Поморие - Сливен 14.00
40 Даниел Александров - Симона Благоева Кристал - Варна 12.00
41 Вилен Добрев - Виктория Спасова Одесос денс 1975 - Варна 11.90
42 Коста Грунов - Ивон Дерменджиева Бургас 1975 - Бургас 11.20
43 Александър Лякишев - Виолета Ершова Поморие - Дъга 9.80
44 Стилиян Христов - Тоня Келчева Киара Н - Казанлък 9.60
44 Станислав Шутилов - Памела Маринова София данс - София 9.60
46 Александър Петков - Тереза Симеонова Хасково - Хасково 8.40
47 Жулиан Василев - Катерина Химчева Кристал - Варна 7.20
48 Мариян Каракиев - Радина Нейкова Асеновец - Асеновград 7.00
49 Даниел Александров - Деница Дочева Кристал - Варна 6.72
50 Благоя Благоев - Виктория Тонева Акцент - София 4.00