Младежи - Латино-американски танци

Купа България година: 
2016

1

Калоян Бялков - Симона Семова

Роза - Казанлък

91.20

2

Мартин Кючуков - Катерина Митева

Денс Юник - Стара Загора

59.30

3

Маломир Ингилизов - Йовита Георгиева

Нефтохимик 78 - Бургас

52.00

3

Виктор Димитров - София Петкова

Кристал - Средец

52.00

5

Иван Петров - Йоана Сукиязова

Нефтохимик 78 - Бургас

48.00

6

Борис Орешков - Василена Джелепова

Парадайс данс - Пловдив

46.50

7

Димитър Дросев - Теодора Мудева

Бургас 1975 - Бургас

45.10

8

Калин Петров - Тихомира Попова

Одесос Денс 1975 - Варна

42.40

9

Никита Воронин - Иванджелина Манушкина

Бургас 1975 - Бургас

39.00

10

Николай Воев - Елица Блажева

Дъга - София

38.00

11

Христо Христов - Вероника Такова

Алекс - Пловдив

37.60

12

Васил Илиев - Марчела Славова

Фея данс - Шумен

37.50

13

Георг Киряков - Христиана Бургазлиева

Бургас 1975 - Бургас

34.00

13

Виктор Панов - Сияна Шишкова

Кристал - Варна

34.00

15

Николай Колев - Екатерини Кратира

Дъга - Поморие

33.60

16

Мирослав Бонев - Емилия Джелебова

Тандем - Ямбол

30.80

17

Цветомир Ингилизов - Цветина Атанасова

Нефтохимик 78 - Бургас

30.00

18

Мариян Каракиев - Радина Нейкова

Асеновец - Асеновград

27.75

19

Димитър Колев - Теодора Коцева

Сливен - Несебър

26.80

20

Филип Кершер - Кристияна Щерионова

Несебър - Несебър

25.20

21

Любослав Стоев - Мирослава Дойчева

Гранд - Хасково

24.00

21

Александър Туфар - Андреа Пескаренко

Импулс - Велинград

24.00

21

Стилиян Станев - Роси Михалева

Загора данс - Ст. Загора

24.00

24

Радостин Николов - Ванеса Николова

Роза - Казанлък

22.75

25

Георги Гъчев - Пресияна Георгиева

Поморие - Бургас 1975

22.00

26

Методи Миланов - Саша Миланова

София данс - София

18.00

26

Пламен Божев - Паулина Танева

Роза - Казанлък

18.00

26

Калоян Драгиев - Белослава Златева

Туида - Сливен

18.00

29

Боян Кърлиев - Ангелина Дженкова

Одесос Денс 1975 - Варна

17.60

30

Георги Димитров - Виктория Спасова

Одесос Денс 1975 - Варна

16.50

31

Даниел Андреев - София Петкова

Проданс - Средец

15.82

32

Иван Кюркчиев - Адриана Краева

Кристал - Варна

14.70

33

Виктор Димитров - Мария Пенева

Кристал - Варна

13.30

34

Димитър Димитров - Ана-Мария Божкова

Огоста данс - Монтана

12.88

35

Билян Венков - Веселина Кузманова

Кристал - Варна

12.00

35

Лъчезар Тончев - Неда Христова

Гардения - София

12.00

37

Виктор Цанев - Христина-Мария Делчева

Брилянт - София

9.10

38

Николай Василев - Кера Станева

Парадайс данс - Алекс

9.00

39

Иван Иванов - Сара Ангелова

Огоста данс - Монтана

8.00

40

Валентин Иванов - Биляна Иванова

Пауталия - Кюстендил

7.00

41

Георги Боянов - Магдалена Иванова

Настроение - Русе

7.00

42

Станислав Младенов - Изабел Иванова

Поморие - Сливен

6.44

43

Иван Георгиев - Никол Алексова

Брилянт - София

6.16

44

Николай Джуров - Джейн Куманова

Проданс - София

5.50

44

Александър Маринов - Анна-София Станолова

Брилянт - София

5.50

46

Георги Александров - Александра Башева

Проданс - София

5.00

46

Иван Дечев - Катерина Химчева

Кристал - Варна

5.00

48

Беркай Чаушев - Теодора Стамова

Нефтохимик 78 - Бургас

4.80